شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1923

52,363 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع في حي الأشجار – الهضبة العليا

    Better Estate Investment logo image

    شارع مساكن المقطم, الهضبة العليا, المقطم, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٩٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند الحياة – مدينة نصر

    Better Estate Investment logo image

    شارع سعيد زكريا, حي السفارات, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينة نصر بجوار حي الوحه ومحور المشير

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٢٠٬٧٥٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينة نصر بجوار حي الوحه ومحور المشير

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 250م مباني حديثة شارع مصدق الرئيسي

    Property insider logo image

    شارع مصدق, الدقي, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمشروع كريستال بلازا من المرشدي فيو مفتوح

    MRG Real Estate logo image

    كريستال بلازا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٣١٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 178 م سموحه (الصيادلة)

    RE/MAX Avalon logo image

    سموحة الجديدة, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٧٨ متر مربع

    ٣٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ذا ادرس ايست فيو مميز 3 غرف اول سكن

    Abrag 2 logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينة نصر بجوار حي الوحه ومحور المشير

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ٢٠٬٤٩١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب للبيع في كمبوند ليك دريم

    Blocks logo image

    كمبوند ليك دريم, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٤٤٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بتشطيب مميز للبيع ف ميفيدا بوليفارد بسعر خيالي

    ERE Investments logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ١٠٨٬١٧٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 180 متر في اميز مشروع في زهراء المعادي

    MRG Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لُقطة للبيع في الرحاب – تشطيب سوبر لوكس

    Better Estate Investment logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٥٤٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع حدائق اكتوبر كومبوند ليك فرونت 173م 3غرف

    MRG Real Estate logo image

    ليك فرونت, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ١٩٬٨٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فورى للبيع في لافينير الاهلي صبور

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه جدا 3 غرف و 3 حمام فيو حمام سباحة

    MRG Real Estate logo image

    دجلة فيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 300م سموحة (ش زكي رجب)

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع زكي رجب, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٣٧٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 130م متشطبة بجاردن50م جاهزة فوري بتكملة اقساط

    متصدر

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - سموحة - شارع فوزي معاذ

    New Home for Realestate logo image

    شارع محمد فوزي معاذ, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينة نصر بجوار حي الوحه ومحور المشير

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٥٥ متر مربع

    ١٨٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه135م المنطقة الخامسه فورى على الحرية مباشرة قسط

    بيتي للمقاولات logo image

    المجاورة الرابعة, المنطقة الخامسة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ١٥٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 136م رشدي ( ش الفريد ليان )

    Inspire Homes logo image

    شارع الفريد ليان, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٣٦ متر مربع

    ٢٣٬٨٩٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 152 متر في اميز مشروع في زهراء المعادي

    MRG Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٢٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سوديك إيست تاون إطلالة مفتوحة بالمظبخ

    Amlak akareya logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة بشارع عمر بن الخطاب مصر الجديدة

    Good Deals logo image

    شارع عمر بن الخطاب, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع