شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1922

52,363 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مطلات مفتوحة بالكامل دور مميز

    Remax Professional. logo image

    اليكس ويست, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ٢٩٬٨٩١ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه في الدقي ١٣٠متر

    شركة عقارات مصر logo image

    شارع محمد مخلوف, الدقي, الجيزة

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينه نصر بجوار حي الوحه ومحور المشير

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ١٩٬٦٧٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينة نصر بجوار حي الوحه ومحور المشير

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٢٧٬٠٦٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 122 متر مميزه في اميز لوكيشين في مدينه نصر

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ٢٠٬٤٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة/للبيع/ تاج سيتى /استلام فورى

    Home Destination logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٤٤٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 145 م الابراهيمية (ش لاجيتيه)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع لاجيتيه, الإبراهيمية, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٦٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بموقع متميز أقل سعر في السوق لاندسكيب فيو

    Assets Real Estate Investments logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة خلف جنينة مول بمدينة نصر

    Good Deals logo image

    المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة/للبيع/ تاج سيتى /استلام فورى

    Home Destination logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٣٦٬٠٣٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إطلالة بانورامية وغرفتي نوم في Ibiza بيتك عالبحر

    Homes Bay logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 200 م لوران (متفرع من ش الإقبال)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع الاقبال, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٤٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 156 متر في لوكيشين مميز في مدينه نصر

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ١٨٬٩١٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 140 متر في اميز مشروع في مدينه نصر

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ١٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينة نصر بجوار حي الوحه ومحور المشير

    MRG Real Estate logo image

    تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ١٨٬٩١٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 160 متر فيو مميز في اميز مشروع في مدينه نصر

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 152م فيو خارجي و بحرى فى ريحانه افينيو المعادى

    MRG Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٢٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينة نصر بجوار حي الوحه ومحور المشير

    MRG Real Estate logo image

    تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٢٣٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل تشطيب في كايرو فستيفال سيتي مساحه 208 متر****

    Apex Real Estate logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٨ متر مربع

    ١١٨٬٢٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه154 متر في اميز مشروع في مدينه نصر

    MRG Real Estate logo image

    تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٢٥٬٣٢٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 155متر واجها مميزه في اميز مشروع في مدينه نصر

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٥٥ متر مربع

    ١٨٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 183 م سموحة (فالوري انطونيادس)

    RE/MAX Avalon logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٣٤٬٤٢٦ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لإعادة البيع 183م سموحة ( فالوري انطونيادس )

    Inspire Homes logo image

    فالوري انطونيادس, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٣٢٬٧٨٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 220م فى كريستال بلازا فيو مميز بالجراج

    MRG Real Estate logo image

    كريستال بلازا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٤٬٣١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 250 م جناكليس (ش أبو قير)

    RE/MAX Avalon logo image

    جناكليس, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٧٬٢٠٠ جنيه/متر مربع