بنتهاوس (روف) 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 17

2,275 عقارات أخرى
  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سكاي لوفت جاهزة بأقل من سعر الماركت - فيو ليك

    The Choice For Real Estate logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٥٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس استلام فوري للبيع في لافينير بسعر لقطة

    متصدر

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٤٬٣١٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة علوية مع بنتهاوس للبيع ويستاون إطلالة مفتوحة

    RE/MAX Al Mohager logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٣٥٧ متر مربع

    ٦٠٬٢٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع – ميراج ريزيدنس - متشطب بالتكييفات

    TREX logo image

    ميراج ريزيدنس, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس تشطيب سوبر لوكس في كمبوند جامعه القاهرة

    RE/MAX Everest logo image

    كمبوند جامعة القاهرة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٨٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • تريو

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٧٥٦٬٨٩٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    M2 Development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,تريو

    3 غرفة

  • 17

    (بنتهاوس (روف

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كورنر بنتهاوس + استوديو في كاسا إطلالة على أليجريا

    RE/MAX Al Mohager logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٥٧ متر مربع

    ٦٤٬٢٠٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنت هاوس بروف نص تشطيب في كمبوند لافينير

    ABAZA for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع جاهز للاستلام كمبوند باتيو أورو

    Sonic For Real-Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٦٥٬٤٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس فيو لاندسكيب باقل سعر في VGK

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٦١٬٢٢٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب فيو جاردن في MVHP

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٦٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • مار باي راس الحكمة

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٠٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Al Marasem Developments
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,مار باي

    3 غرفة

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ١٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في كمبوند بالم باركس 202م مفروش

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٢ متر مربع

    ٧١٬٠٣٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس على حمام سباحة الترا لوكس كاش بالمطبخ

    West Field logo image

    باتيو كازا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٥٩٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس ب حمام سباحة الترا لوكس بالمطبخ والاجهزة

    West Field logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٥٧٬٣٢٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس فاضي للبيع في كمبوند تريو جاردنز بالتجمع 5

    Al Maz Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرخص سعر بنتهاوس كورنر تشطيب كامل موقع مميز

    Edge Real Estates logo image

3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • الكرمة ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Al Karma Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,الحي السادس عشر,كارما ريزيدنس

    3 غرفة

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بحديقه شالية للبيع في ماونتن فيو راس الحكمه

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في ماونتن فيو راس الحكمه مرحله سكالا

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    (بنتهاوس (روف

    ٢١٬٥٢٥٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بنتهاوس متشطب فيو لاندسكيب في ازاد

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٩ متر مربع

    ١٠٢٬٩٩٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٥٬٠٠٠ جنيه

    سنيور شاليه فى هاسيندا باى مساحه 332 م تشطيب راقي

    Zein for real estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٣٢٢ متر مربع

    ٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    (بنتهاوس (روف

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بنتهاوس على البحر فى امواج الساحل الشمالى

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بنتهاوس على البحر فى امواج الساحل الشمالى

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتاهوس للبيع متشطبه بالكامل في بكمبوند كيان

    Teleo For Real Estate logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ٥٬٧٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه في لافينير باقل سعر وع فيو

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٢٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر بنتهاوس سيڤيو 130 متر في سيدي عبدالرحمن د2

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 300 م متشطب استلام فورى بسوديك ايستاون

    East wing logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع