بنتهاوس (روف) 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 19

2,275 عقارات أخرى
  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك اخر بنتهاوس 3 غرف بأقل سعر في مكادي هايتس

    Egypt Best Properties logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    (بنتهاوس (روف

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس في ماونت فيو بلاتوه لقطه للبيع مميز جدااا

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو جيزة بلاتوه, الطريق الدائري, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب بالمطبخ والتكييفات للبيع في المراسم

    Spade consultancy logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في كورتياردز / سوديك – إطلالة مزدوجة

    Residia logo image

    ذا كورت ياردز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٧٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بالاجهزة في موقع مميز في سوديك ايستاون

    Allocate Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ١٣٢٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • كليوباترا سكوير

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٤٬١٣٥٬٣٦٤ جنيه

    خطة السداد: 25
    المطور العقاري
    Cleopatra Group
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,محور 26 يوليو,كليوباترا سكوير

    3 غرفة

  • 14

    (بنتهاوس (روف

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس باقل سعر فيو مميز جدا استلام فوري

    Boundless For Real Estate logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بنتهاوس مفروش فيو بحر بسلم داخلي

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنت هاوس متشطب في كمبوند لافينير

    ABAZA for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ١٧٬٢٢٧٬٠٠٠ جنيه

    بأوفر لايقارن بنتهاوس 185م+روف135م استلام فوري

    Bright logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ٩٣٬١١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بنتهاوس سوبر لوكس استلام فوري

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٨٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • إل باتيو كازا

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 20
    المطور العقاري
    La Vista Developments
    القاهرة,مدينة الشروق,كمبوندات الشروق,الباتيو,باتيو كازا

    3 غرفة

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بنتهاوس سوبر لوكس استلام فوري

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٨٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بنتهاوس سوبر لوكس استلام فوري

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٨٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص بنتهاوسSpecial corner متشطب وجاهز , اوبن فيو

    Right Direction logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ٣٧٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٦٬٨٦٨٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس مميز جدا بالتقسيط في كيان بدر الدين

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٤٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بروف فى سي شيل مفروشة بالكامل بالأجهزة

    New Avenue Real Estate logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٦٤ متر مربع

    ٧٥٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • كينجز واى

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٨٦٧٬٩٢١ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Mountain View
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,الحزام الاخضر,طريق بوليفارد,كينجز واي

    3 غرفة

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٧٧٨٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس فيو لاند سكيب وحمام سباحه

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٥٢٬٩١١ جنيه/متر مربع

  • 15

    (بنتهاوس (روف

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في ويستاون – سوديك

    Residia logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٥٨٦٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع | بادية | بالم هيلز

    Flag square Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٣٩٬١٢٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب فاخر _ موقع مميز جدا

    X Hub logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٩ متر مربع

    ٩٥٬٦٩٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري في district 5 باقل مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٩٠٬١٩٤ جنيه/متر مربع

  • ريد

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٣٤٤٬٣٨٧ جنيه

    خطة السداد: 30
    المطور العقاري
    Cornerstone Development
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,ريد

    3 غرفة

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع 167م - تشطي بكامل - استلام فوري

    Brick Real Estate logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٧١٬٨٥٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ١٩٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    قريب من استريب مول تشطيب فاخر

    X Hub logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٩٧٬٥٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – بنتهاوس بموقع مميز و تشطيب كامل

    New Avenue Real Estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٦٧ متر مربع

    ١٠٨٬٦١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سوديك ايستاون بنتهاوس متشطب في لوكيشن مميز

    Allocate Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ١٣٢٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 20

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس فاخر للبيع في باتيو أورو – فيو رائع جدا

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع