بنتهاوس (روف) 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 18

2,275 عقارات أخرى
  • 17

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٢٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر بنتهاوس سيڤيو 130 متر في سيدي عبدالرحمن د2

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر - موقع مميز - استلام فور - 3/4 تشطيب

    East wing logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٧٬٢٢٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس مميز في هايد بارك تشطيب راقي وفيو مفتوح

    Chances Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٨١٬٠٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بينتهاوس للبيع بسعر مميز في القاهره الجديده

    Egypt Best Properties logo image

    الباتيو سولا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل سعر بنتهاوس تشطيب سوبرلوكس مطبخ وتكييفات

    Edge Real Estates logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • اكاسا ميا

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٢٢٧٬٢٥٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    DAR Al Alamia Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,اكاسا ميا

    3 غرفة

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس جاهز بأقل سعر ف ماونتن فيو هايد بارك

    INST8 Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٨١٬٣٢٥ جنيه/متر مربع

  • 23

    (بنتهاوس (روف

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس استلام فوري متشطب بالكامل في هايد بارك

    why solutions logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٧٥٬٦٠٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    (بنتهاوس (روف

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فوري شقة بروف في كليوباترا بجوار كمبوند نيو جيزة

    Property  Hills. logo image

    كليوباترا سكوير, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٩٣ متر مربع

    ٢٠٬٤٧٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا بنتهاوس متشطب من لافيستا سيدي عبدالرحمن

    Property Hills Star logo image

    لافيستا كاسكادا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٦٬٤٨٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    (بنتهاوس (روف

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الحق اخر فرصه لامتلاك بنتاهاوس باطاله بحر علي9سنين

    Egypt Best Properties logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • ميدتاون ايست

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬٠٩١٬٥١٨ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Better Home Development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس,ميدتاون إيست

    3 غرفة

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٥٬٠٠٠ جنيه

    سنيور شاليه فى هاسيندا باى مساحه 332 م تشطيب راقي

    Zein for real estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٣٢٢ متر مربع

    ٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بالرووف على البحر استلام قريب متشطب دايركشن

    Falcon for Real Estate logo image

    دايركشن وايت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ١٢١٬٢١٢ جنيه/متر مربع

  • 29

    (بنتهاوس (روف

    ٣١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنت هاوس مميز في كمبوند ليك فيو ريزيدنس

    ABAZA for real estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٣٤٥ متر مربع

    ٩١٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٦٨٩٬٥٠٠ جنيه

    أقل سعر بنتاهاوس أوبن فيو علي لاند سكيب بخصم كبير

    Impact Investments logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٤٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس ٣ غرف جاهز للسكن موقع متميز الساحل الشما

    Egypt Best Properties logo image

    دايركشن وايت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ١٠٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • هاسيندا بلو

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٢٬٤٤١٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Palm Hills
    الساحل الشمالي,قسم الضبعة

    3 غرفة

  • 14

    (بنتهاوس (روف

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فى هايد بارك بنت هاوس متشطب الترا مودرن

    Waystar Investment logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٧٠٬٧٣١ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في ماونتن فيو تشل اوت بارك اوبن فيو

    West Field Property Consultancy logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٤٧٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سكاي لوفت160م باقل سعر في الماركت اي سيتي اكتوبر

    BGCO Real Estate logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ٢١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس مميز للبيع في مراسي بلانكا –مفروش بالكامل

    Wdeals for real estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١١٧٬٢٩٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بمقدم 10% متشطب استلام فوري فيو لاندسكيب

    New Avenue Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٢ متر مربع

    ٥٠٬٧٤٣ جنيه/متر مربع

  • الباتيو 7

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطط دفع
    المطور العقاري
    La Vista Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,الباتيو 7

    3 غرفة

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بنتهاوس مفروش فيو بحر بسلم داخلي

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الحق بأقل سعر بنتاهاوس فاخر للبيع على البحر 7سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي البحر الاحمر, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ١٠٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز وحدتك متشطبة و قسط على 10سنوات من سوديك لفترة

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ١١٠٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في كمبوند بالم باركس اوبن فيو

    West Field Property Consultancy logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٦٥٬٨٥٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في مكادي هايتس من شركة أوراسكوم

    Egypt Best Properties logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٬٢٤٥ متر مربع

    ١٢٬٨٥١ جنيه/متر مربع