مكاتب للبيع في التجمع الخامس, صفحة 24

1,657 عقارات أخرى
  • 6

    مساحات مكتبية

    ١٠٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع علي التسعين الشمالي و محمد نجيب 55 متر

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا أرك بيزنس ديستريكت, شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٥٥ متر مربع

    ١٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    مساحات مكتبية

    ١٢٬٥٦١٬٠٠٠ جنيه

    كتب للبيع بمساحة 66 متر مربع متشطب بالكامل 66 متر

    New Avenue Real Estate logo image

    ان 90 بيزنس كومبلكس, شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٦٦ متر مربع

    ١٩٠٬٣١٨ جنيه/متر مربع

  • 5

    مساحات مكتبية

    ٣١٬٣٣٩٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع 117 م2 في اتجاه التسعين الشمالي القاهرة

    New Avenue Real Estate logo image

1

    ١١٧ متر مربع

    ٢٦٧٬٨٥٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    مساحات مكتبية

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع في ليك فيو بوتيك المساحة: 200 م²

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    فيلات ليك فيو بوتيك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    مساحات مكتبية

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه مميزه مكتب اداري للبيع باقل سعر في بالم هيلز

    متصدر

    Nile Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    ١١٤ متر مربع

    ٧٠٬١٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    مساحات مكتبية

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع افضل فيو باقل مقدم واقساط حتى ٢٠٣٢

    متصدر

    Nile Real Estate logo image

    مول هايد بارك بيزنس, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    ٧٠ متر مربع

    ٤٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    مساحات مكتبية

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب إداري للبيع - نورث بلس

    New Avenue Real Estate logo image

    نورث بلاس مول, شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    ٤٦٦ متر مربع

    ١٧١٬٦٧٣ جنيه/متر مربع

  • 5

    مساحات مكتبية

    ١٤٬٦٤٧٬٥٠٠ جنيه

    مكتب للبيع - سيلين مول، شارع التسعين الشمالي

    New Avenue Real Estate logo image

2

    ٩٥ متر مربع

    ١٥٤٬١٨٤ جنيه/متر مربع

  • 5

    مساحات مكتبية

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع في ارتيا مول متشطب بالكامل

    New Avenue Real Estate logo image

    Artea Mall, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    ٦٢ متر مربع

    ١١٦٬١٢٩ جنيه/متر مربع

  • 5

    مساحات مكتبية

    ١١٬٣٣٢٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع في ارتيا مول منطقة الاندلس

    New Avenue Real Estate logo image

    Artea Mall, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    ٧٤ متر مربع

    ١٥٣٬١٣٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    مساحات مكتبية

    ١٨٬٢٧٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب كامل التشطيب للبيع بالقاهرة الجديدة 174 متر

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع مجمع البنوك, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ١٧٤ متر مربع

    ١٠٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    مساحات مكتبية

    ٤٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب جاهز للسكن للبيع في كايرو بيزنس بارك

    New Avenue Real Estate logo image

    كايرو بيزنس بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٢٦٧٬٨٣٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    مساحات مكتبية

    ٧٬٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب استلام فوري للبيع بأقساط على التسعين الشمالي

    New Avenue Real Estate logo image

1

    ٥٣ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    مساحات مكتبية

    ٨٬٩٣٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب استلام فوري للبيع في ايست ماين موبكو التجمع

    New Avenue Real Estate logo image

    ايست ماين القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    ٩٤ متر مربع

    ٩٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    مساحات مكتبية

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب استلام فوري للبيع علي التسعين الشمالي التجمع

    New Avenue Real Estate logo image

    إيت بيزنس هب, شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    مساحات مكتبية

    ٦٢٬٤٦٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع في ووتر واي ذا فيو، مساحة ٣٤٧ متر

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا واتر واي ڤيو, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٣٤٧ متر مربع

    ١٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    مساحات مكتبية

    ٨٬٥٨١٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع في التجمع الخامس 86 متر

    New Avenue Real Estate logo image

2

    ٨٦ متر مربع

    ٩٩٬٧٧٩ جنيه/متر مربع

  • 5

    مساحات مكتبية

    ١٤٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع بمساحة 850 متر بالقاهرة الجديدة

    New Avenue Real Estate logo image

    ثري سيكستي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    ٨٥٠ متر مربع

    ١٦٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 8

    مساحات مكتبية

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب اداري للبيع في هايد بارك باقل سعر في الماركت

    Nile Real Estate logo image

3

    ٦٥ متر مربع

    ٩٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 25

    مساحات مكتبية

    ٩٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مبني كامل لشركه كبري باقساط علي 8 سنوات

    متصدر

    ARC Investments logo image

    شارع ال ٩٠ الجنوبي, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    ٦٬٠٠٠ متر مربع

    ١٦٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 5

    مساحات مكتبية

    ٩٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع ب one 90 - ع شارع التسعين - استلام فوري

    Summit Real Estate logo image

    وان ناينتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    لا يوجد

    ٥٢ متر مربع

    ١٨٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    مساحات مكتبية

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب ريسال استلام فوري في أي دي أن سي متشطب للبيع

    Egypt Best Properties logo image

2

    ٨٨ متر مربع

    ٢٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    مساحات مكتبية

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب أداري للبيع في التجمع على تسعين الجنوبي تقسيط

    Egypt Best Properties logo image

3

    ١٥٥ متر مربع

    ١٧٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    مساحات مكتبية

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب أداري للبيع في نيو كايرو متشطب استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٥٨٬٠٦٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    مساحات مكتبية

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع في نيو كايرو على التسعين الجنوبي دايركت

    Egypt Best Properties logo image

    جولدن جيت, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٨٨ متر مربع

    ١٩٣٬١٨١ جنيه/متر مربع