مكاتب للبيع في التجمع الخامس, صفحة 25

1,657 عقارات أخرى
  • 10

    مساحات مكتبية

    ١٥٬٢٢٥٬٠٠٠ جنيه

    مكتب متشطب للبيع 105م ع شارع التسعين الشمالي مباشر

    Summit Real Estate logo image

    تريفيوم بزنس كومبلكس, شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ١٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ١٢٬٤٣٢٬٠٠٠ جنيه

    مكتب 84 م إداري للبيع في بزنس بلس التجمع الخامس

    Summit Real Estate logo image

    بيزنس بلاس, شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٨٤ متر مربع

    ١٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    مساحات مكتبية

    ٣٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب 131م متشطب للبيع في mivida business park

    MD Signature 1 logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ١٣١ متر مربع

    ٢٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    مساحات مكتبية

    ٤٬٣٢٤٬٥٠٤ جنيه

    مكتب بانوراما فيو علي التسعين الشمالي مباشرة

    New Avenue Real Estate logo image

    جرانوي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    لا يوجد

    ٣١ متر مربع

    ١٣٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    مساحات مكتبية

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب 172م للبيع في التسعين الجنوبي التجمع الخامس

    Summit Real Estate logo image

    شارع ال ٩٠ الجنوبي, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ١٧٢ متر مربع

    ١١٦٬٢٧٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    مساحات مكتبية

    ٦٬٩٠٨٬٢٠٠ جنيه

    مكتب متشطب استلام فوري امام واتر واي 2 بالتقسيط

    New Avenue Real Estate logo image

    ليفيلي مول, شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    لا يوجد

    ٥٣ متر مربع

    ١٣٠٬٣٤٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    مساحات مكتبية

    ٣٠٬٣٦٢٬٠٠٠ جنيه

    مكتب مساحة مفتوحة علي طريق السويس تقسيط علي 7 سنين

    New Avenue Real Estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ١٣٤ متر مربع

    ٢٢٦٬٥٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ١٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع بسعر مميز جاهز علي الاستلام

    Spade consultancy logo image

2

    ٩٣ متر مربع

    ١٧٦٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع في التجمع استلام فوري لوكيشن مميز .

    Egypt Best Properties logo image

    جولدن جيت, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    ٦٩ متر مربع

    ٢٣١٬٨٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    منزل تاون هاوس للبيع في موقع مميز وجاهز للسكن.

    Egypt Best Properties logo image

4

    ١٠٠ متر مربع

    ١٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    مساحات مكتبية

    ١٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دور اداري متشطب للبيع بانوراما فيو علي 90 الشمالي

    New Avenue Real Estate logo image

    تريفيوم سكوير, شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    مساحات مكتبية

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع في سيتي جيت لوكيشن مميز استلام فوري .

    Egypt Best Properties logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    ٩٢ متر مربع

    ١٣٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    مساحات مكتبية

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع في سيتي جيت لوكيشن مميز استلام فوري .

    Egypt Best Properties logo image

2

    ٩٢ متر مربع

    ١٤١٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 5

    مساحات مكتبية

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب كورنر للبيع في District 5 استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٨٢٬٤١٥٬٠٠٠ جنيه

    مكتب متشطب بالكامل بمدخل مباشر على الطريق الدائري

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    مركز القاهرة الجديدة, شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٣١١ متر مربع

    ٢٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    مساحات مكتبية

    ١٨٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك مكتبك-فرصه استثماريه ف اهم المولات الاداريه

    متصدر

    Global Marketing Real Estate logo image

    فى90, شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ١٬١٠٠ متر مربع

    ١٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ١٢٬٢١٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب بعائد استثماري للبيع 7.5% في DISTRICT5

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

لا يوجد

    ٧٤ متر مربع

    ١٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    مساحات مكتبية

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب 72 م للبيع في موراي التسعين التجمع الخامس

    Summit Real Estate logo image

    موراي, شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٧٢ متر مربع

    ١٨٠٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    مساحات مكتبية

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مقر إداري للبيع 53م التجمع الخامس

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٥٣ متر مربع

    ١٢٧٬٣٥٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    مساحات مكتبية

    ٩٬٦٨٤٬٠٠٠ جنيه

    مكتب نصف تشطيب للبيع على اقساط في ثري سيكستي

    Commercial Square logo image

    ثري سيكستي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    لا يوجد

    ١٠٧ متر مربع

    ٩٠٬٥٠٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    مساحات مكتبية

    ٥٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب بانوراما بمصعد خاص على التسعين الشمالي

    New Avenue Real Estate logo image

    ان 90 بيزنس كومبلكس, شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    ٥٠٠ متر مربع

    ١١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    مساحات مكتبية

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع 96 متر متأجر بعائد استثماري 8.5% متشطب

    New Avenue Real Estate logo image

    مول هايد بارك بيزنس, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    لا يوجد

    ٩٦ متر مربع

    ١٣٠٬٢٠٨ جنيه/متر مربع

  • 27

    مساحات مكتبية

    ٣٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع في بارك ستريت إيست

    بارك ستريت, الطريق الدائري, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    لا يوجد

    ١٨٥ متر مربع

    ١٦٥٬٤٠٥ جنيه/متر مربع

  • 27

    مساحات مكتبية

    ٦٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع بموقع مميز ليك فيوبلازا قريب من ميفيدا

    Commercial Square logo image

1

    ٣٣٢ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    مساحات مكتبية

    ١١٬٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب جاهز في 360 مول للبيع 107م- التجمع الخامس

    Commercial State logo image

1

    ١٠٧ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع