مكاتب للبيع في التجمع الخامس, صفحة 29

1,657 عقارات أخرى
  • 10

    مساحات مكتبية

    ١٤٣٬٧١٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع بأقساط في ثري سيكستي القاهره الجديده

    New Avenue Real Estate logo image

    ثري سيكستي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    ٦١٥ متر مربع

    ٢٣٣٬٦٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ١٩٥٬٥١٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب كورنر بمساحة ٩٣١ متر مربع في ONE NINETY

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع ال ٩٠ الجنوبي, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٩٣١ متر مربع

    ٢١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ١٧٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بالتقسيط مكتب علي محور بن زايد Three Sixty

    New Avenue Real Estate logo image

1

    ١٢٨ متر مربع

    ١٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٣٨٬٢٠٥٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بالتقسيط مكتب في ثري سيكستي التجمع الخامس

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

2

    ٢٨٣ متر مربع

    ١٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    مساحات مكتبية

    ٢٨٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بيع اقساط مكتب في التجمع الخامس واتر واي

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا واتر واي ڤيو, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ١٦٢ متر مربع

    ١٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    مساحات مكتبية

    ١٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بيع اقساط مكتب في التجمع الخامس Three Sixty

    New Avenue Real Estate logo image

1

    ١٢٠ متر مربع

    ١٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    مساحات مكتبية

    ١٠٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع متشطب بالكامل 430 متر في 5A واتر واي

    New Avenue Real Estate logo image

    5 اي لواترواي, الطريق الدائري, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٤٣٩ متر مربع

    ٢٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    مساحات مكتبية

    ٦٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب في بالس مول, استلام سنه و نص, قسط علي 5 سنين

    Smart Move logo image

    مول هايد بارك بيزنس, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    لا يوجد

    ٤٨ متر مربع

    ١٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    مساحات مكتبية

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع في وان نينتي مشروع LMD

    New Avenue Real Estate logo image

1

    ١٠٥ متر مربع

    ٢٠٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 5

    مساحات مكتبية

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع في وان ناينتي ٥٣ متر مربع

    New Avenue Real Estate logo image

2

    ٥٣ متر مربع

    ٢٠٧٬٥٤٧ جنيه/متر مربع

  • 24

    مساحات مكتبية

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب إداري للبيع حديث - القاهرة الجديدة

    Picky Properties logo image

    كايرو بزنس بلازا, شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب اداري للبيع بمقدم 20% في ميفيدا اعمار

    ERE Investments logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    مساحات مكتبية

    ١٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب فاخر للبيع في ديستريكت 5 من شركة مراكز

    Properties-Today.com logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ١١٨ متر مربع

    ١٢٩٬٢٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب اداري علي التسعين مبااااشر بمساحات مختلفة ...

    Al Ofok Investment logo image

    فى90, شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    لا يوجد

    ٤٥ متر مربع

    ١٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 27

    مساحات مكتبية

    ٦٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع بموقع مميز ليك فيوبلازا قريب من ميفيدا

    Commercial Square logo image

1

    ٣٣٢ متر مربع

    ٢٠٤٬٨١٩ جنيه/متر مربع

  • 27

    مساحات مكتبية

    ٦٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع مكتب ب ليك فيوبلازا بموقع مميز/جاهز للاستلام

    Commercial Square logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٣٣٢ متر مربع

    ٢٠٤٬٨١٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    مساحات مكتبية

    ٣١٬٥٣٢٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع واجهه علي شارع التسعين باقل مقدم

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    جولدن جيت, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ١٣٣ متر مربع

    ٢٣٧٬٠٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٢٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب مميز للبيع فيو بلازا

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

1

    ١٤٩ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 1 مليون دايركت علي التسعين واجهة رئيسيه

    Falcon for Real Estate logo image

1

    ٨٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    مساحات مكتبية

    ١٤٬٦٤٧٬٥٠٠ جنيه

    مكتب للبيع - سيلين مول، شارع التسعين الشمالي

    New Avenue Real Estate logo image

    ان 90 بيزنس كومبلكس, شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١٥٤٬١٨٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    مساحات مكتبية

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب إداري في سيتي جيت بيزنس ديستريكت مقدم 5%

    New Avenue Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ١٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٢٦٬٠٧٥٬٠٠٠ جنيه

    مكتب مساحه مفتوحه يطل علي البلازا في وان ناينتي

    New Avenue Real Estate logo image

    وان نانيتي, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ١٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    مساحات مكتبية

    ٢٠٬١٣٨٬٠٠٠ جنيه

    مكتب بمساحة ٧١ م للبيع في ديستريكت ٥ من مراكز

    New Avenue Real Estate logo image

1

    ٧١ متر مربع

    ٢٨٣٬٦٣٣ جنيه/متر مربع

  • 5

    مساحات مكتبية

    ٤٩٬٧٦٤٬٠٠٠ جنيه

    ‎ مكتب بمساحة ١٨٣ م للبيع في ديستريكت ٥ من مراكز

    New Avenue Real Estate logo image

1

    ١٨٣ متر مربع

    ٢٧١٬٩٣٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    مساحات مكتبية

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب ريسيل بأقل مقدم متشطب في افضل موقع بالتجمع

    IRTKAZ logo image

    برك في, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ١١٤٬٧٥٤ جنيه/متر مربع