مكاتب للبيع في التجمع الخامس, صفحة 28

1,657 عقارات أخرى
  • 10

    مساحات مكتبية

    ٨٬٧٧٥٬٠٠٠ جنيه

    مكتب 45 متر متشطب بالكامل - علي ال90 الشمالي

    Towers Map logo image

    جلير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٤٥ متر مربع

    ١٩٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    مساحات مكتبية

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم مكتب فوري مع ريدكون عالتسعين واجهة وتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

    جولدن جيت, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ١٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    مساحات مكتبية

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك مع سيتي ستارز دايركت ع الدائري ب

    Crafters Real Estate logo image

    شارع ال ٩٠ الجنوبي, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٨٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لاول مره تعاون بين سيتي ستارز و بارك ستريت , مكاتب

    Crafters Real Estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    مساحات مكتبية

    ٢٠٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مكاتب من خلال تعاون جديد بين سيتي ستارز بارك ستري

    Crafters Real Estate logo image

    5 اي لواترواي, الطريق الدائري, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    لا يوجد

    ١١٠ متر مربع

    ١٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    مساحات مكتبية

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك مكتبك الاداري 65م متشطب بالتكيفات-Hydepark

    Global Marketing Real Estate logo image

    مول هايد بارك بيزنس, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٥٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    مساحات مكتبية

    ١١٬٥٧١٬١٨٥ جنيه

    مكتب اداري متشطب بالكامل بموقع مميز في زد ايست

    why solutions logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٨٦ متر مربع

    ١٣٤٬٥٤٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    مساحات مكتبية

    ٢٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب 157 متر للبيع فى تريفيم كومبلكس التجمع الخامس

    Picky Properties logo image

    تريفيوم بزنس كومبلكس, شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    ١٥٧ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    مساحات مكتبية

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للاستثمار بعائد شهرى مكتب للبيع - التسعين الشمالى

    Top Homes Real Estate logo image

    بيزنس بلاس, شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ١١٠ متر مربع

    ١٥٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    مساحات مكتبية

    ٢٠٬٣٨٠٬٧٣١ جنيه

    فرصة مكتب للبيع في وان ناينتي بالتجمع الخامس

    New Avenue Real Estate logo image

1

    ١٢٣ متر مربع

    ١٦٥٬٦٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب ٢٠٠ متر مربع للبيع في ليك تاون محور بن زايد

    New Avenue Real Estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٢٩٬٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب ١٦٦ متر مربع للبيع في ليك تاون محور بن زايد

    New Avenue Real Estate logo image

1

    ١٦٦ متر مربع

    ١٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    مساحات مكتبية

    ٣٧٬٢٤٥٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للإيجار في one ninety من قبل LMD موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    وان نانيتي, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ١٩١ متر مربع

    ١٩٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    مساحات مكتبية

    ١١٬٩٧٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع ليك فيو ريزيدنتس

    Platinum Properties logo image

2

    ٦٣ متر مربع

    ١٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    مساحات مكتبية

    ١١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب أداري للبيع متشطب خطوات من تسعين استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    اليجانتري, الحي الاول, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٧٢ متر مربع

    ١٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    مساحات مكتبية

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب أداري متشطب للبيع في نيو كايرو بالتقسيط 6سنين

    Egypt Best Properties logo image

2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    مساحات مكتبية

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع في نيو كايرو واتر واي اول سعر طرح للمتر

    Egypt Best Properties logo image

    ذا واتر واي ڤيو, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ١٧٣٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    مساحات مكتبية

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع على التسعين جنوب امام الجامعة الامريكية

    Egypt Best Properties logo image

2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    مساحات مكتبية

    ٣٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب أداري للبيع في جولدن جيت على التسعين الجنوبي

    Egypt Best Properties logo image

3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢١٧٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    مساحات مكتبية

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب أداري للبيع في التجمع قطاع البنوك بالتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

3

    ١٤١ متر مربع

    ١٤٨٬٩٣٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    مساحات مكتبية

    ٣٠٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب 210متر للبيع فى التسعين الشمالى التجمع الخامس

    Picky Properties logo image

2

    ٢١٠ متر مربع

    ١٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    مساحات مكتبية

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب متشطب 55م للبيع في كايرو بيزنس بلازا - التجمع

    Commercial State logo image

    كايرو بزنس بلازا, شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٥٥ متر مربع

    ١٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    مساحات مكتبية

    ٥٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع 44م² بعائد إيجاري – توب 90

    Eastmark logo image

    شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    لا يوجد

    ٤٤ متر مربع

    ١٢٦٬١٣٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    مساحات مكتبية

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب متشطب في اجورا للبيع -التجمع الخامس

    Commercial State logo image

    أجورا كوميرشيال كومبلكس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٦٦ متر مربع

    ١٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    مساحات مكتبية

    ٢٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع / عائدشهرى / تشطيبات خاصة / 90 الشمالى

    Top Homes Real Estate logo image

1

    ١٥٧ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع