مكاتب للبيع في التجمع الخامس, صفحة 27

1,657 عقارات أخرى
  • 8

    مساحات مكتبية

    ٢٧٬٢٤٥٬٣٨٨ جنيه

    مكتب 174م في كايرو بيزنيس بارك | مصر ايطاليا

    New Avenue Real Estate logo image

    كايرو بيزنس بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    ١٧٤ متر مربع

    ١٥٦٬٥٨٢ جنيه/متر مربع

  • 5

    مساحات مكتبية

    ١٤٬٩٦٥٬٠٠٠ جنيه

    مكتب اداري 73م بالتقسيط في واتر واي للبيع

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا واتر واي ڤيو, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٢٠٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    مساحات مكتبية

    ٦٬١٢٠٬٠٣٤ جنيه

    مكتب 56م استلام 2027 وبالتقسيط في التجمع للبيع

    New Avenue Real Estate logo image

    برك في, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٥٦ متر مربع

    ١٠٩٬٢٨٦ جنيه/متر مربع

  • 5

    مساحات مكتبية

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب مؤجر 200م تشطيب كامل بالتكيفات في واتر واي

    New Avenue Real Estate logo image

1

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    مساحات مكتبية

    ٦٬١٢٠٬٠٣٤ جنيه

    مكتب للبيع بمساحة 56 متر في مشروع Prk Vie

    New Avenue Real Estate logo image

1

    ٥٦ متر مربع

    ١٠٩٬٢٨٦ جنيه/متر مربع

  • 5

    مساحات مكتبية

    ١٣٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب دور ارضي 84م علي التسعين الجنوبي للبيع

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا أرك بيزنس ديستريكت, شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٨٤ متر مربع

    ١٥٨٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 5

    مساحات مكتبية

    ١٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب استلام فوري للبيع بالمنطقة التجارية في ميفيدا

    New Avenue Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٩٣ متر مربع

    ١٨٠٬٦٤٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    مساحات مكتبية

    ٢٢٬٩٧٢٬٩٣٣ جنيه

    مكتب ريسيل أقل سعر 139 م استلام 2028 في وان ناينتي

    West Field logo image

    شارع ال ٩٠ الجنوبي, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    لا يوجد

    ١٣٩ متر مربع

    ١٦٥٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    مساحات مكتبية

    ١٧٬٨٢١٬٩٠٠ جنيه

    مكتب ريسيل أقل سعر 82 م استلام 2028 في وان ناينتي

    West Field logo image

1

    ٨٢ متر مربع

    ٢١٧٬٣٤٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    مساحات مكتبية

    ٩٬٠٠٩٬٠١٦ جنيه

    مكتب 69متر للبيع في موقع رئيسي في كايرو بيزنس بارك

    New Avenue Real Estate logo image

1

    ٦٩ متر مربع

    ١٣٠٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    مساحات مكتبية

    ٢١٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب 118م استلام فوري بالتقسيط في جولدن سكوير

    New Avenue Real Estate logo image

    جولدن جيت, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ١١٨ متر مربع

    ١٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    مساحات مكتبية

    ٣٤٬١٥٠٬٤٨٦ جنيه

    مكتب اداري 169م بالتقسيط في وان ناينتي LMD التجمع

    New Avenue Real Estate logo image

    وان نانيتي, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ١٦٩ متر مربع

    ٢٠٢٬٠٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ١٧٬٨٨١٬٦٢٠ جنيه

    مكتب للبيع مباشرة علي شارع التسعين الجنوبي

    New Avenue Real Estate logo image

1

    ٨٨ متر مربع

    ٢٠٣٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٢٧٬٤١٥٬٦٦٣ جنيه

    مكتب 135 متر للبيع علي شارع التسعين باقل مقدم

    New Avenue Real Estate logo image

1

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٠٣٬٠٧٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    مساحات مكتبية

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع مكتب اداري بواجهتين بالتجمع الخامس بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    وان ناينتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٢١٠٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    مساحات مكتبية

    ٢٥٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب 190 متر استثماري للبيع بعائد ثابت

    Picky Properties logo image

    كايرو بزنس بلازا, شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ١٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع مكتب اداري 140م جاهز للاستلام - برايم لوكيشن

    Brick Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    مساحات مكتبية

    ١١٬٢١٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب أو عياده 59م متيطب بالتكييفات ب ديستريكت 5

    East wing logo image

1

    ٥٩ متر مربع

    ١٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٣١٤٬٦٨٣٬٢٠٠ جنيه

    مكتب ادارى نص تشطيب تسليم 6شهور فى ثرى سكيسكتى

    Top Homes Real Estate logo image

    ثري سيكستي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٢٬٤٢٠ متر مربع

    ١٣٠٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر مميز جدا مكتب 70 م في هايد بارك

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    مول هايد بارك بيزنس, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٢٨٬٥٣٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع 107متر متشطب استلام سنة - تقسيط 6 سنوات

    Towers Map logo image

    نوير, شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ١٠٧ متر مربع

    ٢٦٦٬٦٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٢٥٬٧٩٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب 86 متر متشطب استلام سنة - دايريكت علي 90

    Towers Map logo image

1

    ٨٦ متر مربع

    ٢٩٩٬٨٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ١٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب 70 متر متشطب بمقدم 10% تقسيط 5 سنوات

    Towers Map logo image

    جلير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ١١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب 60 متر متشطب تقسيط 5 سنوات - ش 90

    Towers Map logo image

    جلير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    مساحات مكتبية

    ٢٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب اداري 142 م للبيع في جولدن جيت- Redcon

    متصدر

    Blu Real Estate Marketing logo image

2

    ١٤٢ متر مربع

    ١٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع