شقق للبيع في مدينة الشروق

1,536 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرضي بجنة مصر: فيو لاندسكيب، تشطيب كامل موقع متميز

    Smartex logo image

    كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة للبيع في وصال متشطبة جاهزة

    Aqarpedia For Resale logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٢٤٬٢٧٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 240 متر فيكمبوند وصال الشروق

    Pylon investment logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٢٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ارضي بجار دن 220 متر في كمبوند وصال

    Pylon investment logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص سعر شقة ف الشروق ف موقع مميز وعمارة شيك

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, المنطقة الرابعة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • الجار بريتش ديستريكت

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    القاهرة,مدينة الشروق

    1 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بأحسن سعر متشطبة 5% مقدم - تقسيط علي 10 سنوات

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف تشطيب كامل - مقدم 5% واقساط حتى 15 سنه

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٩٬١٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري متشطبة بالكامل جاهزة للسكن بموقع متميز

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٣٦٬٥٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٥٩٠ جنيه

    شقه ارضى بحديقه و اشتراك النادي -بروج- استلام ٢٠٢٦

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥١٬٣٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٧٠٬٢٩٠ جنيه

    شقه تشطيب كامل مع تكييفات في افضل موقع في البروج

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٤٤٬٤٧١ جنيه/متر مربع

  • ليفين

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٠٢١٬٢٥٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Nakheel Developments
    القاهرة,مدينة الشروق,كمبوندات الشروق,ليفن

    1 - 4 غرفة

  • 9

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بتراس كبير تشطيب كامل مع مكيفات جاهزة للسكن

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٣٠٬٦٩٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بمقدم ٦٤٣ الف متشطبه امام مدينتي

    Pharos Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٥٠٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه فندقيه تحت إدارة فندق كونكورد السلام.

    Roots Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    1

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٥٢٬٨٩٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 230م سوبر لوكس حسين رضوان مدينه الشروق

    Envigo Real Estate logo image

    الحي الثالث شرق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٦٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 240 متر في كمبوند وصال الشروق

    Pylon investment logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • لورا إيست فيلد

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٣٧٤٬٢٨٠ جنيه

    خطط دفع
    القاهرة,مدينة الشروق,الحي الثامن,المجاورة الاولي,طريق الشروق

    2 - 4 غرفة

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احسن سعر شقة متشطبة في جراندا لايف بحري بالكامل

    New Avenue Real Estate logo image

    جراندا لايف, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 225م اول علوي 3وجهات بالمنطقة 9 عمارات

    Remax Style logo image

    الحي التاسع, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة في الشروق اكبر مساحة في حي النادي

    New Avenue Real Estate logo image

    حي النادي, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    3

    ٢٩٧ متر مربع

    ٢٠٬٢٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع بكمبوند بالشروق لظروف السفر 4 مليون

    العقارية جروب logo image

    وادي الربيع, الحي الثالث غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 530 الف فقط استلم حالا فوري متشطب في البروج

    Z Investments For Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٤٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • سكاي

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬١٠٩٬٠٥٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Better House
    القاهرة,مدينة الشروق

    1 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فوري متشطبه في البروج بخصم كبير

    Z Investments For Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٤٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ارضي بجاردن بخصم ما يتعوضش في Al Burouj

    Z Investments For Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٧٧٬٤٧٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٠٤١٬٥٠٨ جنيه

    شقه اقساط جاهزة للسكن فى كمبوند البروج Al Burouj

    Sonic For Real-Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٥٬٤٢٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيش الرفاهية الآن في "جنة مصر" الشروق – شقة لقطة ب

    Smartex logo image

    المجاورة الثامنة, الحي الثالث شرق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبة ريسيل فوري في البروج

    clear scope logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • بالنسيا الشروق

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٠٥٦٬٣٦٨ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    K Developments
    القاهرة,مدينة الشروق,كمبوندات الشروق,بلنسيا الشروق

    1 - 3 غرفة