شقق للبيع في مدينة الشروق

1,563 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبة إستلام فوري بڤيو مميز على الحديقة

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٣٧٬٣١٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 71م متشطبة بالكامل في كمبوند الجار بخصم 15%

    Z Investments For Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    1

    1

    ١٥١ متر مربع

    ٢١٬٨٥٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إطلالة بانوراما فريدة، بالحي الثالث، رقي وهدوء تام

    Smartex logo image

    المجاورة الثالثة, الحي الثالث شرق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو بحري علي landscape متشطبة اقساط 15 سنه-تالالا

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٤٬٩٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٩٠٨٬٠٠٠ جنيه

    أكبر و أميز شقة أرضي ٣٣٠ متر في باتيو كازا

    New Avenue Real Estate logo image

    باتيو كازا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    3

    ٣٣٠ متر مربع

    ٣٣٬٠٥٤ جنيه/متر مربع

  • الجار بريتش ديستريكت

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    القاهرة,مدينة الشروق

    1 - 3 غرفة

  • 12

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فيو جاردن في كمبوند المعادي فيو الشروق

    Z Investments For Real Estate logo image

    بارك سايد الشروق, معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٣٠٬٩٢١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك في موقع مميز في بارك سايد الشروق 141م

    Z Investments For Real Estate logo image

2

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٣١٬٢٠٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن 138م في الشروق في كمبوند المعادي فيو

    Z Investments For Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٣٦٬٢٣١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل متشطبة في كمبوند المعادي فيو الشروق

    Z Investments For Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٤٤٬٢٦٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةبموقع مميز تطل على طريق السويس

    Roots Development logo image

2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٤٧٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • ليفين

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٠٢١٬٢٥٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Nakheel Developments
    القاهرة,مدينة الشروق,كمبوندات الشروق,ليفن

    1 - 4 غرفة

  • 11

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دوراول كاملة التشطيب على ڨيو مميز مساحات مائية

    New Avenue Real Estate logo image

    جراندا لايف, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٤٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٩٣٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه 125 م فيو مفتوح بسعر مغري بكومباوند البروج

    Impact Investments logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٧٬٤٨٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة100م بتشطيب High End بمقدم720الف فيو بحري تقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من سعر السوق شقة استلام فوري في موقع مميز

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٧٬١٧٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 134م فيو بحري علي لاندسكيب تقسيمة مميزة جدا

    Impact Investments logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٦٨٬٦٥٦ جنيه/متر مربع

  • لورا إيست فيلد

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٣٧٤٬٢٨٠ جنيه

    خطط دفع
    القاهرة,مدينة الشروق,الحي الثامن,المجاورة الاولي,طريق الشروق

    2 - 4 غرفة

  • 9

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 70م قرب المطار وفندق كيمبنسكي فرصة أخيرة

    Impact Investments logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬١٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 253م فرصة محدودة الحق العرض الآن الاستلام فوري

    Impact Investments logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٣ متر مربع

    ٤٨٬٠٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٣ جنيه

    شقه متشطبه استلام فوري للبيع بااقل سعر

    Momentum logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٤٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ف جنة مصر الشروق شقة استلام فوري متشطبةبالقسط فرصة

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, المنطقة الاولي, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٤٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 182م جاهزة للسكن تشطيب كامل لوكيشن مميز

    Impact Investments logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٨٢ متر مربع

    ٧٥٬٦٠٤ جنيه/متر مربع

  • سكاي

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬١٠٩٬٠٥٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Better House
    القاهرة,مدينة الشروق

    1 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٢ جنيه

    شقه متشطبه استلام فوري للبيع بسعر مغري

    Momentum logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٤٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 250م امامي افضل سعر متر فى الاحياء

    Smartex logo image

    المجاورة الثانية, الحي الثالث شرق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه بسعر مغري بأقل مقدم علي أطول فتره سداد

    Impact Investments logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٨٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠١ جنيه

    شقه متشطبه استلام فوري للبيع بسعر مميز

    Momentum logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٤٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بسعر لقطه برايم لوكيشن بكومباوند البروج

    Impact Investments logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٤١٬٤٢٠ جنيه/متر مربع

  • بالم ايلاند

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٥٧٨٬٦٨٨ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    TG Developments
    القاهرة,مدينة الشروق,كمبوندات الشروق,بالم ايلاند

    1 - 4 غرفة