شقق للبيع في مدينة الشروق

1,602 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع من المالك شقق في اميره الشروق

    أميرة الشروق logo image

    المجاورة الرابعة, المنطقة الخامسة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    170م في وصال للبيع باقل سعر جاهزه للاستلام متشطبه

    متصدر

    Z Investments For Real Estate logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل باقل عقد بجوار مدينتي فوري متشطبه عالمفتاح

    Z Investments For Real Estate logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية متشطبة تحت ادارة كونكورد ب10% مقدم

    متصدر

    GCR Developments logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٥٬٤٢٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٨٩١٬٠٠٠ جنيه

    شقه 270م على السويس دايركت بمقدم 5% من لافيستا

    متصدر

    GCR Developments logo image

    الباتيو سولا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٣٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • الجار بريتش ديستريكت

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    القاهرة,مدينة الشروق

    1 - 3 غرفة

  • 6

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري للبيع 160م في كمبوند وصال الشروق

    Z Investments For Real Estate logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 160م في كمبوند وصال الشروق قرب الرحاب

    Z Investments For Real Estate logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في المعادي فيو أستلام فوري مرحلة أولي

    Engaz Real Estate logo image

    بارك سايد الشروق, معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٣٤٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فيو جاردن في كمبوند المعادي فيو الشروق

    Z Investments For Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٣٠٬٩٢١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 180م  بجاردن 182م استلام فوري في البروج

    Z Investments For Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٨٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • ليفين

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٠٢١٬٢٥٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Nakheel Developments
    القاهرة,مدينة الشروق,كمبوندات الشروق,ليفن

    1 - 4 غرفة

  • 8

    شقة

    ٣٬٨٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقق فى الحى الثالث شرق بمساحات مختلفه و تسهيلات

    Smartex logo image

    المجاورة الخامسة, الحي الثالث شرق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ١٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في البروج خالصه اقساط

    The Broker EG logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٣٣٬٨٩٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بسعر لقطة ف قلب مدينة الشروق وفيو جاردن

    Smartex logo image

    المجاورة الثانية, المنطقة السابعة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٥٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٧١٩٬٥٠٠ جنيه

    شقق للبيع الشروق في الحي الثاني غرب كاملة الخدمات

    Smartex logo image

    المجاورة الثانية, الحي الثالث غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٥ متر مربع

    ١٣٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع تشطيبات سوبر لوكس 128م

    Engaz Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٤١٬٠١٥ جنيه/متر مربع

  • لورا إيست فيلد

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٣٧٤٬٢٨٠ جنيه

    خطط دفع
    القاهرة,مدينة الشروق,الحي الثامن,المجاورة الاولي,طريق الشروق

    2 - 4 غرفة

  • 10

    شقة

    ٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالقسط علي 10سنبن امام كارفور مباشرا

    Falcon for Real Estate logo image

    بلنسيا الشروق, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٥٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في الباتو متشطبه بالكامل تطل على مساحات خضراء

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    باتيو كازا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٨٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري 3 غرف نوم - الشروق

    New Avenue Real Estate logo image

    هليوبوليس ريزيدنس, الحي الثالث غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٣٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٤٣٦٬١٤٠ جنيه

    شقة اقل من سعر السوق لاندسكيب فيو في البروج

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٩٠ متر مربع

    ٣٥٬٩٨٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع المنطقه التاسعه امام نادي جرين هليز

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, المنطقة التاسعة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٢٠٬٢٢٠ جنيه/متر مربع

  • الجار

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    Bunyan
    القاهرة,مدينة الشروق

    1 - 3 غرفة

  • 9

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك في موقع مميز في بارك سايد الشروق 141م

    Z Investments For Real Estate logo image

2

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٣١٬٢٠٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع فيو جاردن في المعادي فيو الشروق

    Z Investments For Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٣١٬٩٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن 133م في الشروق في كمبوند المعادي فيو

    Z Investments For Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٣٦٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن 138م في الشروق في كمبوند المعادي فيو

    Z Investments For Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٣٦٬٢٣١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة في كمبوند المعادي فيو الشروق

    Z Investments For Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٤٤٬٦٧٢ جنيه/متر مربع

  • بالم كابيتال

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٧٧٠٬٢٥٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    TG Developments
    القاهرة,مدينة الشروق,بالم كابيتال

    2 - 3 غرفة