شقق تطل على الماء للبيع في القاهرة, صفحة 778

20,466 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٩٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 105متر-تشطيب كامل-للبيع في ميفيدا بلو فيوز

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 103م في مينه نصر في دجله لاند مارك ريسيل

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١٠٣ متر مربع

    ١٧٬٩٦١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الهضبه الوسطي كمبوند لوجور

    Q VISION logo image

    لوجور, الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٢٥٬٤٠٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في قطامية جيت ع دائري المعادي 95م ريسيل

    MRG Real Estate logo image

    قطامية جيت, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٢٠٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر متشطبة في ماونتن فيو هايد بارك التجمع

    رابح للتسويق العقاري logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٦٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينه نصر بجوار حي الوحه ومحور المشير

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر ستديو جاهز للمعاينة -عند مدينتي - برايم لوكيشن

    Remax The Address logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٣٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر و اميز لوكيشن فى المشروع شقه 165م متشطبه

    Allocate Real Estate logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٠٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينه نصر في دجله لاند مارك 97 متر

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٩٧ متر مربع

    ١٥٬٩٧٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فوري في تاج سلطان متشطبة بالتكييفات

    تاج سلطان, الطريق الدائري, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينه نصر بجوار حي الوحه ومحور المشير

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ٢٠٬٤٩١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع علي دائري المعادي 95 متر ريسيل

    MRG Real Estate logo image

2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٢٠٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام2026 فيو عالاند سكيب ماونتن فيو1.1

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥١٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر و اميز لوكيشن شقه 211م فى سوديك ايستون

    Allocate Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٧٣٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة 280م بأقل سعر للبيع في غرب الجولف

    Elshams Real Estate logo image

    غرب الجولف, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٣٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 274 كورنر بموقع مميز في ماونتن فيو هايد بارك

    رابح للتسويق العقاري logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٤ متر مربع

    ٥٦٬٥٦٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر شقة للبيع متشطبة بالكامل دار مصر الأندلس

    Elshams Real Estate logo image

    دار مصر الأندلس المرحلة التانية, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 99م في مينه نصر في دجله لاند مارك ريسيل

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٩٩ متر مربع

    ١٨٬٦٨٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع غرفتين بسعر لقطه بمساحه 157م

    ERE logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ٨٩٬١٧١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري فيو جاردن في تاج سيتي

    تاج سلطان, الطريق الدائري, القاهرة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٥٠٬٦٩٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 4 غرف بجاردن 200م للبيع ريسيل - ذا سكوير صبور

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٣ متر مربع

    ٤٩٬٢٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 93م مميزه في كمبوند قطامية جيت استلام 3 شهور

    MRG Real Estate logo image

2

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٢١٬٥٠٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهزة للسكن باقل سعر شقة للبيع عند مدينتي - 170م

    Remax The Address logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع تكملت اقساط ريسيل في دجله لاند مارك 97 م

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٩٧ متر مربع

    ١٥٬٩٧٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٢٣٤٬٩٩٩ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبة بأقل سعر ف العاصمة الادارية

    Remax The Address logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٤٩٬٣١١ جنيه/متر مربع