شقق تطل على الماء للبيع في القاهرة, صفحة 775

20,466 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    باسعار زمان هتمتلك شقة بقسط24 الف شهري متشطبة

    New Home for Real Estate logo image

    دار مصر الأندلس المرحلة التانية, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    لفترة محدودة هتمتلك شقة بنص السعر كاملة المرافق

    New Home for Real Estate logo image

    مساكن شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٦٣٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع كاش بدجلة لاند مارك في قلب مدينة نصر

    Touring for Marketing logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٢٧٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدة بإطلالة لاجون في مشروع «ود»

    Horizen For Real Estate logo image

    وود, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 95م 2غرفة/2حمام كمبوند كابيتال ايست فرصة

    كابيتال ايست, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 161م ريسيل بافضل سعر في ايستاون فوري فيو مميز

    Allocate Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٧٣٬٢٩١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٩٣٣٬٢٨٠ جنيه

    دجلة لاند مارك… أكبر مشروع متكامل في قلب مدينة نصر

    Touring for Marketing logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٤٠٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٢٠٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة بفيو مميزة ع ال Pool كاملة التشطيب بالتكيفات

    New Home for Real Estate logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٥٬٧٤٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اتعاقد و استلم شقتك فوري بنص سعر و كاملة المرافق

    New Home for Real Estate logo image

    روك فيرا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٠٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٤٤٤٬٤٠٠ جنيه

    دجلة لاند مارك… أكبر مشروع متكامل في قلب مدينة نصر

    Touring for Marketing logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٤٠٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف بإطلالة لاجون ومساحة واسعة التجمع الخامس

    Horizen For Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣١٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع3غرف بافضل تقسيمه بكمبوند ذا ايكون التجمع

    Closer logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٦٬٩٧٥ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بالمطبخ والسخانات في الرحاب قرب الخدمات

    Al Maz Real Estate logo image

    شارع عمر بن الخطاب, الرحاب المرحلة الرابعة, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٥٢ متر مربع

    ٥٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٦١٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين للبيع في المستقبل بمقدم 10 % بالتقسيط

    Held Real Estate logo image

    زيزينيا المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    1

    ١٤٤ متر مربع

    ٣٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بجاردن خاصة للبيع في المستقبل سيتي بالتقسيط

    Held Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٩١ متر مربع

    ٤٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة112م 2غرفةنصف تشطيب للبيع باقل سعر بعمائر تبارك

    تبارك, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٢٣٬٦٦٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٣٠٬٠٠٠ جنيه

    اسكن في ارقي كمبوند بالتجمع الخامس متشطب بالتكيفات

    New Home for Real Estate logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٣٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع كاملة التشطيب بالتكيفات فيو لاجون

    New Home for Real Estate logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    ببيع شقتي بنص السعر استلام فوري في التجمع الخامس

    New Home for Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٠٬٧٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٥٤٤٬٣٨٠ جنيه

    دجلة لاند مارك… أكبر مشروع متكامل في قلب مدينة نصر

    Touring for Marketing logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ٨٧ متر مربع

    ٤٠٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٧٨٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالتقسيط بكمبوند في المستقبل سيتي

    Held Real Estate logo image

1

    1

    ٩٧ متر مربع

    ٣٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 180م للبيع في المستقبل سيتي بمقدم 10% بالتقسيط

    Held Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٤٢٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند ذا ادريس ايست في التجمع الخامس

    Al Maz Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٨٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 125م بحديقه 42م بمقدم680K بالتجمع الخامس

    Closer logo image

2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٥٬٣٦٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بقسط24 الف شهري هتمتلك شقة كاملة التشطيب بالتكيفات

    New Home for Real Estate logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع