شقق تطل على الماء للبيع في القاهرة, صفحة 782

20,466 عقارات أخرى
  • 18

    شقة

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 94 متر للبيع في قطامية جيت علي دائري المعادي

    MRG Real Estate logo image

    قطامية جيت, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٢٠٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 129م مميزه دور اول بفيو لاند سكيب

    MRG Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٢٥٬٩٦٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 122 متر في مدينه نصر في دجله لاند مارك

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ١٩٬٦٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 93م مميزه في كمبوند قطامية جيت استلام 3 شهور

    MRG Real Estate logo image

2

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٢١٬٥٠٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه جدا 3 غرف و 3 حمام فيو حمام سباحة

    MRG Real Estate logo image

    دجلة فيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ٢٧٠ متر في ليك فيو رزيدنس فيو البحيرة

    Remax Style logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٠٧٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فوري متشطبة تاج سيتي سعر مميز من المالك

    تاج سلطان, الطريق الدائري, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٦١٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف بمقدم 10% و اطول فترة سداد - لافيردي

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    لافيردى كاسيت, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٤٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٧٧٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى المقطم

    إبداع logo image

    المقطم, القاهرة

    1

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٤٢٬٣٨٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهزة لاستلام متشطبة بالكامل في سوديك فيليت

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٢ متر مربع

    ٤٩٬٥٦٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة الترا سوبر لوكس للبيع في النرجس 5

    Elshams Real Estate logo image

    شارع علي شعراوي, النرجس 5, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٧٬٨٣٧ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفه للبيع في لاند مارك في مدينه نصربجوار حي الوحه

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينه نصر 159 متر في دجله لاند مارك

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٢٠٬٧٥٤ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مودرن للبيع في افضل موقع في سرايات المعادي

    Maadi Estate Agents logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو كامل علي حديقه للبيع بخصم 30% في العاصمه

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    الجزر, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفتين للبيع في مدينه نصربجوارحي الوحه ومحورالمشير

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٨٨ متر مربع

    ١٥٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينه نصر 89 متر في دجله لاند مارك

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٨٩ متر مربع

    ١٥٬٧٣٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٧١٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى الاندلس التجمع الخامس استلام فورى

    إبداع logo image

    حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٨ متر مربع

    ٢٦٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبه وتطل ع حمام سباحة ولاندسكيب

    Assets Real Estate Investments logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة فاخرة اورورا اب تاون كايرو

    Aroma Real Estate logo image

    ارورا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٨٠٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع على كورنيش المقطم بالتقسيط

    إبداع logo image

    المقطم, القاهرة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٤١٬٩٨٤ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفه للبيع في مدينه نصر بجوار حي الوحه في لاندمارك

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٢٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٣١٠٬٥٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن للبيع في بلوم فيلدز

    Realpals Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٤٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٤٨٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى المقطم

    إبداع logo image

    المقطم, القاهرة

    3

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٤٣٬١٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ليك فيو، ٣ غرف نوم، تشطيبات فاخرة

    AMAKEN Misr logo image

3

    4

    ٢٦٨ متر مربع

    ١٠٤٬٤٧٧ جنيه/متر مربع