شقق تطل على الماء للبيع في القاهرة, صفحة 776

20,466 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٣٬٢٩٩٬٩٩٩ جنيه

    باقل قسط شهري24 الف في التجمع الخامس كاملة التشطيب

    New Home for Real Estate logo image

    دار مصر الأندلس المرحلة التانية, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٧٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شقة 200م+حديقة+حمام سباحة بسعر لفطة

    Amlak akareya logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٩٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ريجينس بارك متشطبة

    Home Destination logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٧٩٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاضيه للبيع فيو جاردن بالياسمين 1 قرب التسعين

    Al Maz Real Estate logo image

    الياسمين 1, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣٣٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر مع مدينة مصر وبسعرمميز كلمنا واعرف التفاصيل

    Premium Homes logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه/للبيع/بلوم فيلدز/دوان تاون

    Home Destination logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٤٦٬٧١٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 81م بحديقة في إل بوسكو العاصمة الادارية

    The Map Investments logo image

    ال بوسكو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨١ متر مربع

    ٨٦٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الهضبه وسطي كمبوند لوجور

    Q VISION logo image

    لوجور, الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٢٥٬٤٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة/للبيع/ستون ريزيدنس/جاهزة للاستلام/نص تشطيب

    Home Destination logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٦٨٣٬٨٤١ جنيه

    شقة أرضي بحديقة بدون مقدم في ميست التجمع الخامس

    The Map Investments logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ١٠٦٬٠٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة\جاردن\بيع\بلوم فيلدز\داون تاون

    Home Destination logo image

3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٤٠٬٢٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند النخيل

    Q VISION logo image

    النخيل, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٢ متر مربع

    ٤٦٬٧٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل ستوديو - ريسيل- فوري - متشطب- فيليت-على فيو

    Allocate Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٨٢٬٥٦٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باسعار زمان هتمتلك شقتك بنص سعر بفيو لاند سكيب

    New Home for Real Estate logo image

    مساكن شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة جدا نصف تشطيب للبيع في الشويفات

    Elshams Real Estate logo image

    الشويفات, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢١٬٦٦٢٬٨٨٠ جنيه

    شقه 210مترمتشطبه بالكامل باقل سعر و اميز لوكيشن

    Allocate Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١٠٣٬١٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٦٣٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع كاش بدجلة لاند مارك في قلب مدينة نصر

    Touring for Marketing logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٢٧٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة جدا فيو علي النيل للبيع في أبراج المعادي

    Elshams Real Estate logo image

    شارع ابراج عثمان, حدائق المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٧٧ متر مربع

    ١٩٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة\جاردن\بيع\بلوم فيلدز\ليك سايد

    Home Destination logo image

1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٤٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة الترا سوبر لوكس للبيع في أوركيديا ريزورت

    Elshams Real Estate logo image

    كونكورد بلازا, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٢ متر مربع

    ٣٧٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرف 137م جاهزة بإل بوسكو العاصمة

    The Map Investments logo image

2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٥٩٬٨٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬١٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة/للبيع /وصال /الشروق /استلام فورى

    Home Destination logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٩٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه /للبيع/متشطبة/بلوم فيلدز/تيراسيس

    Home Destination logo image

3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٤٣٬٩٣٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٣٢٠٬٠٠٠ جنيه

    لاول مرة بقسط شهري24 الف هتمتلك شقتك كاملة التشطيب

    New Home for Real Estate logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٧٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بقسط 24 ألف هتمتلك شقة متشطبة بالتكيفات فى ياردن

    New Home for Real Estate logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع