شقق تطل على الماء للبيع في القاهرة, صفحة 779

20,466 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع في مارفل فيو حمام سباحة تشطيب فاخر

    مارفيل سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كريستال بلازا فيو الفيلال مفتوح اقل سعر كاش 4.200.

    MRG Real Estate logo image

    كريستال بلازا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر متر في دجله فيو بمساحه 195م استلام فوري

    MRG Real Estate logo image

    دجلة فيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ١٩٬٨٩٧ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينه نصر بجوار حي الوحه ومحور المشير

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ١٩٬٦٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه في مشروع دجله ڤيو لمعمار المرشدي

    MRG Real Estate logo image

    دجلة فيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٢٢٬٢٧٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 3 غرف موجود في مشروع قدام نادي وادي دجله م

    MRG Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٥٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفتين فيو خارجي علي نادي وادي دجله مباشره بسعر مش

    MRG Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٢٣٬٥٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 195م بحمام سباحه خاص باقل سعر و اميز لوكيشن

    Allocate Real Estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ١٠١٬٠٢٥ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 55م في مينه نصر في دجله لاند مارك ريسيل

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٢٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه جدا 3 غرف و 3 حمام فيو حمام سباحة

    MRG Real Estate logo image

    دجلة فيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١١٧م خالصه اقساط،وديعه صيانه في تاج سيتي

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٦١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة بمشروع كريستال بلازا من المرشدي

    MRG Real Estate logo image

    كريستال بلازا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٤٬٣١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه تكملة اقساط بدجله لاند مارك مدينة نصر

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٧٩ متر مربع

    ١٧٬٧٢١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في كمبوند وان قطامية لمعمار المرشدي بحري صريح

    MRG Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٣٬٢٤٣ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينه نصر بجوار حي الوحه ومحور المشير

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ٢٠٬٤٩١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه على دائري المعادي بوان قطاميه اسكن فورا

    MRG Real Estate logo image

2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٢٩٬٦٦١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 118م فيو حمام سباحه تشطيب سوبر لوكس

    MRG Real Estate logo image

2

    1

    ١١٨ متر مربع

    ٢٩٬٦٦١ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 122م في مينه نصر في دجله لاند مارك ريسيل

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ١٩٬٦٧٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع بالفرش في مدينتي B12 تشطيب راقي

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٤٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٦٣٨٬٠٠٠ جنيه

    دجلة لاند مارك أكبر مشروع متكامل في قلب مدينة نصر

    Touring for Marketing logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٢٧٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 110م في مينه نصر في دجله لاند مارك ريسيل

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢١٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 159م في مينه نصر في دجله لاند مارك ريسيل

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٥٩ متر مربع

    ٢٠٬٧٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف بالجراج في كريستال بلازا فيو وتقسيمه مميزة

    MRG Real Estate logo image

    كريستال بلازا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 96م في مينه نصر في دجله لاند مارك ريسيل

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ١٧٬١٨٧ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 122م في مينه نصر في دجله لاند مارك ريسيل

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ٢٠٬٤٩١ جنيه/متر مربع