شقق تطل على الماء للبيع في القاهرة, صفحة 772

20,466 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٢٬٩٣٣٬٢٨٠ جنيه

    دجلة لاند مارك… أكبر مشروع متكامل في قلب مدينة نصر

    Touring for Marketing logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٤٠٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة مميزة في بريفادو موقع راقي بسعر مغري

    Avenue New Cairo Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٨١٬٦٣٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب مفروش اداري ٤ غرف للبيع واجهه الميريلاند

    الاندلس للاستثمار العقاري logo image

    شارع نهرو, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬١١٠٬٠٠٠ جنيه

    اخردوبلكس للبيع212م افضل تقسيمه كمبوندSARAIبخصم50%

    Closer logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    2

    ٢١٢ متر مربع

    ٣٣٬٥٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري موقعها مميز في فيليت باقل سعر 188م

    Allocate Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٦٧٬٠٢١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل مقدم 5% مشروع ايست فالي شركة سوديك

    The Map Investments logo image

    ايست فيل, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٠٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٨٦٩٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا روف للبيع كمبوند أليفاا تكمله اقساط ريسيل

    Property Hills  One logo image

    سنترال بارك, أليفا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٥١٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٥٤٤٬٣٨٠ جنيه

    دجلة لاند مارك… أكبر مشروع متكامل في قلب مدينة نصر

    Touring for Marketing logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ٨٧ متر مربع

    ٤٠٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك استوديو غرفه واحده ف افضل مشروع في مدينه نصر

    One Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٢٤٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن كورنر متشطبة فوري (باقل مقدم!!) ريسيل

    Allocate Real Estate logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في باتيو أورو، موقع مميز، تم تسليمها

    Good Vibe Homes logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٨٬٢٩٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٢١٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع RTM بمقدم 25% فقط ومدة تقسيط تصل إلى 10%

    ERMA Real Estate logo image

    تيبا روز, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٥٬٧٠٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة 200 متر في مدينتي B12 | تخصيص شرطة

    Avenue New Cairo Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك افضل شقه في مدينه نصر بمقدم10%وقسط ع 8 سنين

    One Real Estate logo image

    تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند ديار ريزيدنس في التجمع الخامس

    Al Maz Real Estate logo image

    ديار, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا دوبلكس – النموذج الوحيد في المشروع

    MRG Real Estate logo image

    كريستال بلازا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية بأقل سعر في ماريوت - ريسيل - غرفتين

    Remax The Address logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة أرضي بحديقة للبيع في كمبوند فِفث سكوير

    TiL Real Estate logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه/ارضي/للبيع/كابيتال جاردنز/المستقبل سيتي

    Home Destination logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 125 متر فى الاندلس

    إبداع logo image

    حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٤٤٤٬٤٠٠ جنيه

    دجلة لاند مارك… أكبر مشروع متكامل في قلب مدينة نصر

    Touring for Marketing logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٤٠٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٦٣٨٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع كاش بدجلة لاند مارك في قلب مدينة نصر

    Touring for Marketing logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٢٧٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٨٢٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة/للبيع/ماونتن فيو 1.1/موقع مميز جدًا

    Home Destination logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٠٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة 182 متر في مدينتي B1 | فيو جاردن

    Avenue New Cairo Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٤٦٬٧٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة / للبيع / بلوم فيلدز / كلستر

    Home Destination logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٢٦ متر مربع

    ٣٧٬٦٩٨ جنيه/متر مربع