شقق تطل على الماء للبيع في الجيزة, صفحة 582

14,813 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر اي فيلا جاردن في ماونتن فيو اي سيتي التجمع

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٥٦٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فى أو ويست اكتوبر استلام فورى بالسعر القديم

    CBE New Homes logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٥٥٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه في الدقي ١٣٠متر

    شركة عقارات مصر logo image

    شارع محمد مخلوف, الدقي, الجيزة

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 252م متشطبة بالكامل وجاهزة للسكن في بادية

    Property Hills... logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٢ متر مربع

    ١٥٬٨٧٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كورت يارد (سوديك ) 3 غرف باقل سعر

    Element logo image

    فورتي ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ١٠٠متر في الدقي

    شركة عقارات مصر logo image

    شارع الحسين, الدقي, الجيزة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل فاي سوديك بموقع مميز بأحسن سعر

    Home Select for real estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٧٣٬٢٤٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم2.6مليون شقة 116م في قلب زايد بقسط10سنين

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٢٢٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 3 غرف حدائق اكتوبر كومبوند ليك فرونت157م

    MRG Real Estate logo image

    ليك فرونت, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٢١٬٠١٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل تشطيب كامل للبيع – أمبرفيل، نيو جيزة

    Home Select for real estate logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٦ متر مربع

    ٨٤٬٠٧٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب للبيع في كمبوند ليك دريم

    Blocks logo image

    كمبوند ليك دريم, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٤٤٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام قريب للبيع في او ويست 6 اكتوبر

    Property Hills Star logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٣١٬٦٤٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع حدائق اكتوبر كومبوند ليك فرونت 173م 3غرف

    MRG Real Estate logo image

    ليك فرونت, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ١٩٬٨٨٣ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تخيل تبدا يومك على تراس مساحته 40 م قدامك النيل

    متصدر

    Volume realestate logo image

    شارع البحر الاعظم, منطقة الجيزة, جنوب الجيزة, الجيزة

    4

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ٨٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في ماونتن فيو آي سيتي أكتوبر سكاي لوفت

    Element logo image

4

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٢٬٥٥٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن للبيع في كيان – بدر الدين

    Home Select for real estate logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٥٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٩٥٥٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شقة فندقية تري البحيرات Intercontinental by

    205, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ٧٢٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرضي بحديقة - رحاب أكتوبر سيتي

    Mohamed Gaber logo image

    رحاب اكتوبر سيتي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكييفات استلام فوري للبيع في فيليدج

    Property Hills Star logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٤ متر مربع

    ٢٠٬٦١٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الخمائل بتشطيب الترا سوبر لوكس

    Real Vision logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٣٧٬٦٤٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٦٢٦٬٠٠٠ جنيه

    Under Market Price Prime Location Badya

    Cropleads For Real Estate & investment logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٤٥٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةريسيل 157م في VYE متشطبة بالكامل اقل توتال

    Home Select for real estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٩٥٬٥٤١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع | شقة في أكتوبر بلازا – سوديك

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٧٦٦٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شقة فندقية تري البحيرات Intercontinental by

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ٧٨٬٠١٤ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع علي النيل مباشرة بشارع البحر الاعظم

    دار الفرا logo image

    شارع البحر الاعظم, منطقة الجيزة, جنوب الجيزة, الجيزة

    3

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٥٬٤١٦ جنيه/متر مربع