شقق تطل على الماء للبيع في الجيزة, صفحة 586

14,813 عقارات أخرى
  • 20

    شقة

    ٤٬٩٩٩٬٠٠٠ جنيه

    شقتك في مبني مكون من أرضي وأول بالتقسيط في كيان

    New Home for Real Estate logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٤٥٬٤٤٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن للبيع بحدائق اكتوبر 3غرف اول طريق زويل

    MRG Real Estate logo image

    ليك فرونت, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٢١٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٦٦٢٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة دور تاني في اويست بلوكيشين مميز وسعرجيد

    Real Vision logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٩ متر مربع

    ٦٥٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة باكتوبر مقدم 320 الف و اقساط تصل الى 10 سنين

    CBE New Homes logo image

    كمبوند سكن مصر الانتاج الاعلامي, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفترة محدودة خصم 4 مليون علي فيلا مساحة 500م فورى

    New Home for Real Estate logo image

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ٣٧٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرضي بجاردن تكملة قسط نصف تشطيب كالما حدائق اكتوبر

    Origin Real Estate logo image

    كالما, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 114 متر متشطبة استلام فوري في زيد ويست زايد

    Property Hills Star logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٣٠٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٩٩٩٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فورى بالتقسيط بتطل علي لاجونز

    New Home for Real Estate logo image

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ١٥٬٢٢٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع كمبوند Address Home استلام خلال سنة

    Baytak. logo image

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٢٤٬٣٩٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أدفع 690 ألف وأستلم شقتك 3 غرفة بكمبوند حي الاشجار

    New Home for Real Estate logo image

    حي الاشجار, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٧٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بحديقة 190 متر نص تشطيب في كيفا

    Al Ahly Sabbour logo image

    كيفا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٥٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب فيليدج ويست في قلب الشيخ زايد

    Blocks logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٥٩٬٨٨٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة مميزه جداا في ويستريدج (نيو جيزه) .

    الافين للتسويق العقاري logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٩٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن للبيع موقع مميز في جولز

    Blocks logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٦٩٬١٤٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة أرضي بجاردن مميزة داخل كمبوند Uptown

    Baytak. logo image

    اب تاون اكتوبر الجديدة, مدينة أكتوبر الجديدة, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ١٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بحدائق اكتوبر 175م بجوار حي الاشجار 3غرف

    MRG Real Estate logo image

    ليك فرونت, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٢٦٬٠١١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع كمبوند Address Home بجوار جامعة زويل

    Baytak. logo image

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٢٧٬٥٣٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن ومدخل خاص بالتقسيط فكمبوند حي الاشجار

    New Home for Real Estate logo image

    حي الاشجار, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٨٠ متر مربع

    ٣١٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف بأكتوبر مقدم 420 الف اقساط حتى 10 سنين

    CBE New Homes logo image

3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 3غرفة 105م استلام فوري كمبوند صن كابيتال

    Vida Solutions logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٢ متر مربع

    ٦٧٬٦٠٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع في بالم باركس

    Blocks logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ١٠٢٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٩٩٩٬٠٠٠ جنيه

    جاهزة للاستلام متشطبة يعني هتسكن علي طول ممكن تقسط

    New Home for Real Estate logo image

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ١٨٬١٧٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نصف تشطيب 171م الدور الثالث كالما حدائق اكتوبر

    Origin Real Estate logo image

    كالما, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٢٤٬٥٦١ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه في المهندسين

    شركة عقارات مصر logo image

    شارع عدن, المهندسين, الجيزة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند Address Home طريق زويل مباشر

    Baytak. logo image

    اكسورا, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٢٧٬٨١٩ جنيه/متر مربع