شقق تطل على الماء للبيع في الجيزة, صفحة 578

14,813 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٢٬٤٦٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك بجاردن كبير في أفضل كمبوند حدائق أكتوبر

    Baytak. logo image

    لا كاسا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ١٢٬٦٤١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة للإسثمار بأقل سعر شقة 150م بالمطبخ والتكييفات

    Value For Real Estate logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة للإسثمار بأقل سعر شقة 150م بالمطبخ والتكييفات

    Value For Real Estate logo image

    بيراميد هيلز 2, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فورى فى قلب 6 أكتوبر بتسهيلات

    Crown Developments logo image

    بيت الوطن, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٢٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بحديقة فى كومبوند زايد ديونز

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٤٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأحلى موقع وأقل سعر شقة 222 متشطبة بالكامل

    Value For Real Estate logo image

    كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٢ متر مربع

    ٧٢٬٠٧٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأحلى موقع وأقل سعر شقة 222 متشطبة بالكامل

    Value For Real Estate logo image

3

    3

    ٢٢٢ متر مربع

    ٧٢٬٠٧٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لسرعة البيع شقة 218م متشطبة بالمطبخ بموقع متميز

    Value For Real Estate logo image

3

    3

    ٢١٨ متر مربع

    ٧٥٬٦٨٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوفت ريسيل للبيع في كمبوند إيفوار ويست مدينة الشيخ

    Jedar Real Estate logo image

    إيفوار, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٣ متر مربع

    ٤٧٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع في أبراج أيون – بجوار مول العرب

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع كمبوند ادرس تشطيب مجدد بالتكييفات

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٨٧٬١٧٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 185 م² + 137 م² جاردن مع إطلالة لاند سكيب

    اشراقة, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٣١٬٣٥١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأحلى موقع وأقل سعر شقة 222 متشطبة بالكامل

    Value For Real Estate logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٢ متر مربع

    ٧٢٬٠٧٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة نادرة: شقة فاخرة مفروشة بالكامل في تاله

    تالة, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٦ متر مربع

    ٤٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاخره مفروشة في The Courtyard - ايون

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٩٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأرقي كمبوندات التوسعات 197م استلام فوري

    جرين 6, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ٢٧٬٩١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل اسعار ريسيل في نيو زايد

    Home Select for real estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في زايد ديونز 195 م 3 غرف في زايد ديونز

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٤٨٬٧١٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لسرعة البيع شقة 218م متشطبة بالمطبخ بموقع متميز

    Value For Real Estate logo image

    كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٨ متر مربع

    ٧٥٬٦٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأحلى موقع وأقل سعر شقة 222 متشطبة بالكامل

    Value For Real Estate logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٢ متر مربع

    ٧٢٬٠٧٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬١٩٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري تكملة قسط مطله ع اللاجونز سعر قديم

    متصدر

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٧٬٢٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري متشطب بالتكييفات 134م في درة الشيخ زايد

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٤ متر مربع

    ٦٣٬٤٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    STAY IN– شقه للبيع منتجع سكني فندقي في غرب القاهرة

    Baytak. logo image

    شارع عبد السلام امين, الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٤٢ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 200م علي اللاند سكيب للبيع بديار 2 بسعر لقطة

    ديار 2, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣١٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل استلام فوري في vye موقع مميز اقل سعر!!

    Allocate Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع