شقق تطل على الماء للبيع في الجيزة, صفحة 584

14,813 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ١١٬٣٥٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بموقع مميز بكمبوند إيفوار -تقسيط 14 سنة

    Abrag Real Estate logo image

    إيفوار, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٩٬٢٦٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق للبيع في البشاير 6 اكتوبر - 140م دور 2 - الترا

    Mkank Estate | مكانك العقارية logo image

    حي البشاير, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٣٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق للبيع حي البشاير 6 اكتوبر

    Mkank Estate | مكانك العقارية logo image

    حي البشاير, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ١٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١١٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل استلام فوري و تقسيط 5 سنوات في Vye New Zayed

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٧١٬٤٧٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١١٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل استلام فوري و تقسيط 5 سنوات في Vye New Zayed

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٧١٬٤٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بقلب 6 اكتوبر ب كايان من بدر الدين

    متصدر

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بسعر لقطة استلام فوري للبيع في دريم لاند

    Property Hills Star logo image

    شارع دريم لاند, دريم لاند, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠١ متر مربع

    ٣٠٬٤٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 175 متر 3 غرف استلام فوري في دريم لاند

    Property Hills Star logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٨٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١١٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل استلام فوري و تقسيط 5 سنوات في Vye New Zayed

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٧١٬٤٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة مُجهزة بالتكييفات للبيع في فيلدج ويست

    Abrag Real Estate logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٦٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس غرفتين في ذا أدريس الشيخ زايد

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    بقسط شهرى 23 ألف هتمتلك شقتك بلقرب من لمتحف الجديد

    New Home for Real Estate logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٩٬٩٩٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شباب مبارك الحي الحادي عشر 6 اكتوبر

    Mkank Estate | مكانك العقارية logo image

    شارع 13, الحي الحادي عشر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬١٩٩٬٠٠٠ جنيه

    أتعاقد وأستلم شقتك متشطبة سوبر لوكس كاملة المرافق

    New Home for Real Estate logo image

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٠٬٥٨٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بقسط 35 ألف هتمتلك شقة بتطل على جاردن والنادى

    New Home for Real Estate logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٤٩٬١٤٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    187م ريسيل الاقل سعرا بحري فيو مميز فكمبوند تيراس

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٨٧ متر مربع

    ٣٢٬٠٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بمساحة فيلا بفيو مميز بالتقسيط بجانب نيو جيزه

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ب ماونتن فيو ب اكتوبر بسعر اقل من السوق

    متصدر

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل للبيع Tulwa - أويست

    Blocks logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق للبيع كومباوند المعمورة 6 اكتوبر - 3 غرف

    Mkank Estate | مكانك العقارية logo image

    المعمورة بيرل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٢١٬٥٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة + رووف ب كايان بقلب جراند هايتس استلام فوري

    متصدر

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في كمبوند رواية بمقدم 1%

    Abrag Real Estate logo image

    ريوايه, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٠٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق للبيع حى البشاير 6 اكتوبر - دور متكرر

    Mkank Estate | مكانك العقارية logo image

    حي البشاير, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في تعاونيات 164 - 6 اكتوبر شقة 3 غرف بحري د3

    Mkank Estate | مكانك العقارية logo image

    شارع 11, الحي الحادي عشر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ١٣٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 130 متر متشطبة استلام فوري للبيع في كيان زايد

    Property Hills Star logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢١٬٠٧٦ جنيه/متر مربع