شقق تطل على الماء للبيع في الجيزة, صفحة 581

14,813 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ١٣٬٥٦٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف للبيع في اويست.

    Real Vision logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ٦٥٬٥٣٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١٦٠م بكمبوند اى سيتى بموقع مميز وجاهزة للسكن

    Element logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٠٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 200 م مميزة اطلاله علي اكبر لاند سكيب وبحيرات

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في باديا باقل سعر في السوق ( بالم هيلز )

    Element logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ٣٠٬٨٢١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه171م علي المفتاح بفيو مفتوح لاند سكيب بالتقسيط

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ١٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في أستوريا بارك اكتوبر بأقل من سعر السوق

    Smart Assets Real Estate logo image

    استوريا بارك, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢٠٣ متر مربع

    ٢٣٬٦٤٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سكاي لوفت كورنر للبيع – ماونت فيو اى سيتى أكتوبر

    Element logo image

3

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٤٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٬٣٥٦٬٥١٢ جنيه

    ريسيل شقة 219 متر تري البحيرات Intercontinental by

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ٩٤٬٦٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة حصرية للبيع – أبراج أيون (البرج الجنوبي)

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ١٠١٬٤٤٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٢٦١٬٠٠٠ جنيه

    شقه 130م+ جاردن بالشيخ زايد متشطبه استلام فورى قسط

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٧٬٣٩٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بمساحة فيلا بجوار نيو جيزة اقساط مريحة

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٣٣٬١٧٣ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٤٬٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فى كمبوند فينا دايركت علي طريق الفيوم 130م

    طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 189م للبيع بسعر لقطة في سوديك بقسط 10 سنين

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ٢٩٬١٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع لقطة في سوديك الشيخ زايد بقسط 10 سنين

    بروبيرتي هيلز ون logo image

3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٢٨٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في بادية باقل سعر في السوق ( بالم هيلز )

    Element logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ٣٠٬٨٢١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كومباوند باديه ( بالم هيلز )

    Element logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٣٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٨٥٨٬٠٠٠ جنيه

    للبيع تكملة أقساط مونتن فيو اليفا مدينة المستقبل

    Origin Real Estate logo image

    ماونتن فيو جيزة بلاتوه, الطريق الدائري, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٤٬٢٤٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل موقع في المشروع تعال وشاهده

    Home Select for real estate logo image

    ذا كورت ياردز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٨٧٬٩١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل شقة فاخره للبيع في إيون بالمطبخ وتكيفات

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٨١٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٨١٧٬٦٣٢ جنيه

    شقه 3 غرف بأفضل مقدم.

    Real Vision logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٦٥٬٨٩٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 135م للبيع بـZED WEST – سعر رائع وفرصة نادرة

    فيلدج فيوز, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٧٢٬٥٩٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه في باديا ارضي بجاردن بسعر مميز

    Element logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٣٣٬١٣٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بكومباوند ليك دريم موقع مميز وسعر خيالي

    Golden Star Real Estate logo image

    كمبوند ليك دريم, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٩٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 160م بالشيخ زايد خلف مول العرب استلام فورى /8س

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه 97متر مفروشه بالكامل من أرماني باق سعر

    Allocate Real Estate logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٩٧ متر مربع

    ٦١٬٨٥٥ جنيه/متر مربع