فلل بحديقة خاصة للبيع في العاصمة الإدارية الجديدة, صفحة 18

471 عقارات أخرى
  • 11

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الآن(ارضي+اول+روف+جاردن+pool)متشطبة بخصم كاش

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٧٥ متر مربع

    ٩٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري ب١٠٪؜ مقدم فقط

    Your Real Estate logo image

4

    4

    ٢٨٦ متر مربع

    ١٢٩٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فورى متشطب فى موقع مميز سابقة اعمال قوية بقسط مرن

    Q Sequoie logo image

5

    4

    ٢٥٣ متر مربع

    ١٣٤٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون فيلا 300م أمام سفارات العالم ديبلو ايست

    Elshams Real Estate logo image

    ديبلو ايست, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٢٦٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ع شكل قصر فاخر استلام فوري متشطيب قسط ع 10 س

    Falcon for Real Estate logo image

5

    4

    ٣٠٣ متر مربع

    ٣١٬٣٥٣ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس لقطة للبيع في ماونتن فيو جراند فاليز

    Al Fanar Development and project management logo image

    ماونتن فيو جراند فاليز, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة في لافيستا سيتي للبيع بموقع مميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلا بدون مقدم وبأقل سعر فى العاصمة

    Roots Real Estate logo image

    ماونتن فيو جراند فاليز, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٢ متر مربع

    ٦٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس استلام فوري سعر مش هيتكرر في اميز لوكيشن

    IRTKAZ logo image

4

    4

    ٢٨٦ متر مربع

    ٦٤٬٦٨٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا توين هاوس كاملة التشطيب -ماونتن ڤيو

    متصدر

    Your Real Estate logo image

    ماونتن فيو جراند فاليز, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري في اميز موقع في الكمبوند سعر مميز

    IRTKAZ logo image

4

    4

    ٣٦٦ متر مربع

    ٦٢٬٨٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزة للسكن بأقل سعر وبدون مقدم فى العاصمة

    Roots Real Estate logo image

    ماونتن فيو جراند فاليز, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥١ متر مربع

    ٦٩٬٧٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 350م متشطبه استلام سنه التجمع 5-0%مقدم قسط 8س

    ماونتن فيو جراند فاليز, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٥٠ متر مربع

    ٢٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا vip view بالتقسيط ع15 سنة ف R8

    Closer logo image

    دي جويا 4, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ٤١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٠٬٨٩٦٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بفيو لاندسكيب للبيع بدون مقدم واقساط 12سنة

    Go Green Egypt Real Estate logo image

4

    4

    ٢٧٨ متر مربع

    ١١١٬١٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٢٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 170م فيو حديقة للبيع ب 0% مقدم+اقساط ع 12 سنه

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٣١٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    1,600,000 أقل مقدم فيلا 310م فـ R5 - استلام فوري

    Falcon for Real Estate logo image

    سيليا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣١٠ متر مربع

    ٥٬١٦١ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون VIP برايم لوكيشن بالتقسيط علي 10 س

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو جادي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٤١١ متر مربع

    ١٠٬٩٤٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم1200000 فيلا(225م+حديقة+حمام سباحة)سعر اللونش

    Falcon for Real Estate logo image

4

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلتك في العاصمة الإدارية وقسط حتي 10سنين

    Elshams Real Estate logo image

3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٣٦٬٨٣٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 10% فقط استلم فورا ستاندالون متشطبة, لافيستا

    Go Green Egypt Real Estate logo image

4

    4

    ٣٣٠ متر مربع

    ١١١٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا منفصلة تشطيب مميز للبيع بمقدم 10% علي 10 سنين

    Go Green Egypt Real Estate logo image

4

    4

    ٤٥٠ متر مربع

    ٣٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل مقدم استلام فوري تسهيلات حتي 10 سنوات

    Remax Professional. logo image

6

    4

    ٢٥٣ متر مربع

    ١١٨٬٥٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح تشطيب كامل استلام فوري موقع مميز

    Remax Professional. logo image

5

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٣٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري فيو مفتوح على البلازا و لاند سكيب

    Remax Professional. logo image

5

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٣٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع