فلل بحديقة خاصة للبيع في المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, صفحة 13

361 عقارات أخرى
  • 12

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كواترو فيلا ٤ غرف نوم ٣٩٠ متر متشطبة بالكامل

    New Avenue Real Estate logo image

    لا نوفا فيستا, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٩٠ متر مربع

    ٦٤٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    300م فيلا للبيع بكمبوند لانوفافيستامتشطبة بالكامل

    Find Real Estate logo image

4

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس مودرن للبيع أستلام فورى بكايروفيستيفال

    I-Zone logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    4

    ٤٢٢ متر مربع

    ١٣٠٬٣٣١ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    يلا مستقلة للبيع – كمبوند جولدن هايتس 1 | التجمع ا

    sms for RealEstate logo image

    جولدن هايتس, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٥٥٠ متر مربع

    ٧٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في واتر واي -استلام فوري

    Premium Homes logo image

    ذا واتر واى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    7+

    ٦٢٣ متر مربع

    ٨٠٬٢٥٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٦٨٬٩٩٩٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فورى بكمبوند جولدن هايتس - امام الرحاب

    Novus Stanza logo image

6

    3

    ٦٩٦ متر مربع

    ٩٩٬١٣٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٦٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع | كايرو فيستيفال سيتي

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

7

    7+

    ٣٨٠ متر مربع

    ١٦٥٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة 281 متر ناصية مساحة مفتوحة بدون تشطيب

    Cairo Gate Real Estate logo image

3

    4

    ٢٥٢ متر مربع

    ١٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة متشطبة للبيع في سي اف سي

    Smart Assets Real Estate logo image

5

    6

    ٣٨٠ متر مربع

    ١٦٨٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٦٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 4 ماستر متشطبة تطل علي بحيره في cfc بمصعد خاص

    New Avenue Real Estate logo image

6

    7

    ٤٨٠ متر مربع

    ١٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بموقع و سعر مميز ,فيلينو القاهرة الجديدة

    El Kateb Real Estate logo image

    فالينو, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    5

    ٣١١ متر مربع

    ٦١٬٠٩٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 480م للبيع امام الرحاب استلام فوري متشطبة

    Houseology logo image

    كازا فيردى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤٨٠ متر مربع

    ١٠٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٦٥٬٠٨٢٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فورى بكمبوند جولدن هايتس - امام الرحاب

    Novus Stanza logo image

6

    3

    ٦٣٢ متر مربع

    ١٠٢٬٩٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة مستقلة للبيع بسعر مميوز في الباتيو 1

    El Kateb Real Estate logo image

    الباتيو 1, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    7

    ٤٤٠ متر مربع

    ٧٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس فاخر للبيع في كايرو فيستيفال سيتي..

    Smart Assets Real Estate logo image

4

    4

    ٣٠٨ متر مربع

    ١٢٩٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    فيلا

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين | جديدة | جاهزة | فيلا زاوية | واسعة

    Your Real Estate logo image

    فالينو, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    5

    ٣١٠ متر مربع

    ٦٩٬٣٥٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل فيلا مستقله بتشطيب فاخم جدا دايركت علي ليك

    Egypt Best Properties logo image

6

    6

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا مستقلة بموقع متميز

    Remax Style logo image

    الباتيو 2, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٨٥٠ متر مربع

    ٨٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠١٬٧٥٨٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فورى بكمبوند جولدن هايتس - امام الرحاب

    Novus Stanza logo image

5

    4

    ٧٦٠ متر مربع

    ١٣٣٬٨٩٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة تشطيب كامل مودرن ببدروم و حمام سباحة

    New Avenue Real Estate logo image

6

    7

    ٤٦٣ متر مربع

    ٢٥٩٬١٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٨٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري لأخر فيلا متشطبة بسعر خاص في موقع حيوي

    Apart Real estate logo image

6

    5

    ٥٥٠ متر مربع

    ٧٠٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع كايرو فيستيفال سيتي متشطبة بالكامل

    Platinum Properties logo image

6

    4

    ٤٢٢ متر مربع

    ١٤٢٬١٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا Type C ستاند ألون For sale -أوريانا كايرو فست

    Dream Homes Real Estate logo image

7

    6

    ٥٨٧ متر مربع

    ١٦١٬٨٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 650م للبيع في كمبوند الصحفين خلف واتر واي

    Waystar Investment logo image

    مدينة الصحفيين, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٦٥٠ متر مربع

    ٥٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٦٥٬٣٤٨٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فورى بكمبوند جولدن هايتس - امام الرحاب

    Novus Stanza logo image

5

    4

    ٧٣٠ متر مربع

    ٨٩٬٥١٧ جنيه/متر مربع