فلل بحديقة خاصة للبيع في المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, صفحة 8

361 عقارات أخرى
  • 29

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله تشطيب راق

    Makanak Investments logo image

    حياتى ريزيدنس, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    6

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه فيلا تشطيب كامل موقع مميز جد علي حمام السباحة

    TPV logo image

    الباتيو 1, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٥٤٠ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بتشطيب كامل للبيع علي حمام السباحة

    TPV logo image

4

    4

    ٥٤٠ متر مربع

    ٥٩٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بتشطيب سوبر لوكس توين هاوس للبيع - باقل سعر

    TPV logo image

4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 2

    فيلا

    ٨٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله فاخرة للبيع في كايرو فيستيفال

    KAMF logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٤١٧ متر مربع

    ٢١٤٬٦٢٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٧٣٬٧٣٢٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فورى بكمبوند جولدن هايتس-امام الرحاب

    Novus Stanza logo image

    جولدن هايتس, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    3

    ٦٩٦ متر مربع

    ١٠٥٬٩٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندالون ٦٨٣م فاخرة للبيع في CFC

    Circle Realestate logo image

6

    6

    ٦٨٣ متر مربع

    ١٥٤٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا موقع مميز في فيلار بالتقسيط حتى أغسطس ٢٠٢٧

    Do estate logo image

    فيلار, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7+

    ١٬٥٥٠ متر مربع

    ٤٣٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٨٬٦١٣٬٩٧٨ جنيه

    فيلا جاهزة للسكن بالتقسيط حتى 2033-القاهرة الجديدة

    Do estate logo image

    كمبوند بالما, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٥٥٢ متر مربع

    ٦٩٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع استلام فوري توين فيلا بكايرو فيستفال ع4 سنين

    Egypt Best Properties logo image

5

    5

    ٣٩٠ متر مربع

    ١١٠٬٢٥٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع استلام فوري كواترو بكايرو فيستفال علي 4 سنين

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٨٢ متر مربع

    ٩٧٬١٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل كواترو فيلا باحسن سعر في الماركت

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٨٢ متر مربع

    ٩٥٬٧٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزةكاملة التشطيب للبيع ف كمبوند الباتيو 1

    Picky Properties logo image

6

    7+

    ٥٥٠ متر مربع

    ٨٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا استلام فوري في قلب القاهره الجديده اقساط

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٥٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا استلام فوري في قلب القاهره الجديده اقساط

    Egypt Best Properties logo image

5

    4

    ٦٠٠ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة استلام فوري نصف تشطيب للبيع

    why solutions logo image

5

    7

    ٤١٧ متر مربع

    ٢٣٩٬٨٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في كايرو فستيفال سيتي (CFC) - القاهره

    Egypt Best Properties logo image

5

    4

    ٦٠٠ متر مربع

    ١٣٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٨٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض مميز فيلا للبيع 600 متر بموقع متميز CFC

    Egypt Best Properties logo image

5

    4

    ٦٠٠ متر مربع

    ١٣٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزه للسكن في CFC التجمع للبيع مجموعه الفطيم

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٤٠٥ متر مربع

    ٨٣٬٩٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بموقع مميز فيلا 1300 متر للبيع في فيلار ريزيدنس

    Akar Town Real Estate logo image

    فيلار, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7+

    ١٬٣٠٠ متر مربع

    ٦٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٠٠٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع في أوريانا 2 كايرو فيستيفال سيتى

    Ninety Two logo image

4

    4

    ٤١٧ متر مربع

    ٢٤١٬٤٨٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح لاجون ولاندسكيب + pool خصوصيه كامله

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا واتر واى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٩٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع داخل أوريانا 2 كايرو فيسيفال سيتى

    Ninety Two logo image

5

    5

    ٦٨٣ متر مربع

    ١٥٥٬١٩٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في التجمع لوكيشن مميز استلام فوري .

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في التجمع لوكيشن مميز استلام فوري .

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٣٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع