فلل بحديقة خاصة للبيع في المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, صفحة 11

361 عقارات أخرى
  • 13

    فيلا

    ٢٧٬٤٥٤٬٨٠٠ جنيه

    فيلا مميزه للبيع في كايرو فستيفال سيتي استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٢٩٠ متر مربع

    ٩٤٬٦٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس تشطيب فاخر بمطبخ وتكيفات للبيع ف باتيو 1

    New Avenue Real Estate logo image

    الباتيو 1, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٠٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فلل مستقلة بموقع مميز ٨غرف في كايرو فيستيفال سيتي

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

7+

    7+

    ١٬٥٥٠ متر مربع

    ١٢٢٬٥٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فلل للبيع نموذج V2 موقع مميز في كايرو فستيفال سيتي

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

5

    6

    ٦١٧ متر مربع

    ١٢١٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع 5 غرف موقع مميز في كايرو فيستيفال سيتي

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

5

    6

    ٤٦٠ متر مربع

    ١٧٣٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ١٠٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Luxury Villa For Sale Oriana 2,Cairo Festival City

    Cropleads For Real Estate & investment logo image

4

    3

    ٤١٧ متر مربع

    ٢٥١٬٧٩٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع توين هاوس استلام فوري بمكان مميز في سي اف سي

    Egypt Best Properties logo image

4

    5

    ٣٩٠ متر مربع

    ١٥٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كواترو أقل سعر استلام فوري بفيستفال سيتي علي5

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٨٢ متر مربع

    ٩٩٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا استلام فوري بفيستفال سيتي علي 4س اقساط.

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع توين استلام فوري بفيستفال سيتي علي 4س اقساط.

    Egypt Best Properties logo image

5

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ١١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة في أوريانا إطلالة على اللاندسكيب

    Susqual Management logo image

7

    6

    ٣٨٠ متر مربع

    ١٦٥٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في التجمع لوكيشن مميز استلام فوري .

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٣٥٠ متر مربع

    ١١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٧٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مساحه كبيره - اطلاله كامله علي حديقه - استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

5

    5

    ٦٨٥ متر مربع

    ١١٤٬٥٩٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٨٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا 6غرف استلام فوري كايرو فيستيفال ع 4سنين

    Egypt Best Properties logo image

6

    6

    ٥٨٨ متر مربع

    ١٤١٬١٥٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كواترو فيلا للبيع، عرض مميز من CFC لفترة محدودة

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٨٢ متر مربع

    ٩٩٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٥٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أميز فيلا 1017متر – لوكيشن مميز جدًا – فيلار

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    فيلار, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ١٬٠١٧ متر مربع

    ٥٧٬٠٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 418م تشطيب كامل في لا نـوفا فيستا | Garden 8

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    لا نوفا فيستا, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٤١٨ متر مربع

    ٥٩٬٦٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح لاجون ولاندسكيب + pool خصوصيه كامله

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا واتر واى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٩٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر فيلا كوتروا استلام فوري في كايرو فيستيفال سيتي

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٩٥ متر مربع

    ٩٧٬٩٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٦٬٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بموقع مميز بحمام سباحة للبيع في كايرو فستيفال

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

7+

    7+

    ٧٢٢ متر مربع

    ١٤٧٬٤٦٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٧٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في موقع مميز استلام فوري - كايرو فستيفال سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

5

    5

    ٦٨٥ متر مربع

    ١١٤٬٥٩٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب ألترا سوبر لوكس بحري موقع مميز استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    حياتى ريزيدنس, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 620 متر بموقع مميز للبيع في جولدن هايتس

    Akar Town Real Estate logo image

    جولدن هايتس, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٦٢٠ متر مربع

    ٦٧٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١١٧٬١٤٩٬٩٩٩ جنيه

    فيلا ستاندالون للبيع في كايرو فيستيفال سيتي | 417م

    Circle Realestate logo image

5

    5

    ٤١٧ متر مربع

    ٢٨٠٬٩٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في كايرو فيستيفال سيتي –نص تشطيب

    New Capital Home. logo image

5

    6

    ٤٥٩ متر مربع

    ١٥٢٬٥٠٥ جنيه/متر مربع