فلل بحديقة خاصة للبيع في المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, صفحة 7

361 عقارات أخرى
  • 14

    فيلا

    ٤٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في كايرو فستيفال سيتي استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٣٩٠ متر مربع

    ١٠٩٬٤٨٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة مفروشة بالكامل في أوريانا 3 CFC

    New Avenue Real Estate logo image

6

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ٢٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا فاخرة بحديقه متشطبة بالكامل استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    لا نوفا فيستا, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٤١٨ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كواترو فيلا ريسيل استلام فوري اقل من سعر الماركت

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ٢٨٢ متر مربع

    ١١٥٬٢٤٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه في كمبوند فيلار لقطه بارض كبيره

    Spade consultancy logo image

    فيلار, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ١٬٠١٠ متر مربع

    ٧٤٬٢٥٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة تاون كواترو مميز للبيع في لانوفا فيستا

    TPV logo image

4

    3

    ٣٧٠ متر مربع

    ٤٥٬٩٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة فيلا مستقلة بمساحة 750م ببدروم للبيع

    TPV logo image

    الباتيو 1, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٧٥٠ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بافضل سعر اكبر فيلا مستقلة 750م للبيع في ريفر ووك

    TPV logo image

    ريفير وواك, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٧٥٠ متر مربع

    ٤٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بموقع مميز جدا | فيلا مستقلة للبيع | بسعر لقطة

    TPV logo image

5

    4

    ٧٤٠ متر مربع

    ٤٣٬٢٤٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بموقع مميز جدا| فيلا مستقلة 750م ببدروم |بسعر لقطة

    TPV logo image

    الباتيو 2, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٧٥٠ متر مربع

    ٤٢٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    من المالك مباشرة - بدون عمولة

    متصدر

    Your Real Estate logo image

6

    6

    ٤٨٠ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٧٬٢١٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري للبيع كواترو بكايرو فيستفال علي 4 سنين

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٨٢ متر مربع

    ٩٦٬٤٨٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة نادرة فيلا بسعر أقل من السوق لسرعة البيع

    A to Z logo image

7+

    7+

    ٤٢٢ متر مربع

    ٧١٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس استلام فوري بمقدم 10% وتقسيط علي 4 سنين

    Egypt Best Properties logo image

5

    5

    ٣٣٥ متر مربع

    ١٨٨٬٠٥٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري من الفطيم بمقدم 10% علي 4 سنين

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٨٢ متر مربع

    ١٤٥٬٣٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس استلام فوري تقسيط علي 4 سنين بمقدم 10%

    Egypt Best Properties logo image

5

    5

    ٣٩٠ متر مربع

    ١٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري للبيع بمقدم 10% وتقسيط علي 4 سنين

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ١٥١٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس متشطب بالكامل للبيع في كايروفيستيفال

    I-Zone logo image

6

    4

    ٤٢٢ متر مربع

    ١٣٠٬٣٣١ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٢٠٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة مميزة للبيع 503م استلام فوري في التجمع

    متصدر

    GCR Developments logo image

    جولدن هايتس, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٥٠٣ متر مربع

    ٤١٬٢٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع – كمبوند CFC أوريانا 2

    Susqual Management logo image

6

    6

    ٦٨٣ متر مربع

    ١٣٩٬٠٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر فاخرة كمبوند CFC أوريانا 2

    Susqual Management logo image

5

    6

    ٤١٧ متر مربع

    ٢١٥٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٨٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في أوريانا 2 - كايرو فيستيفال سيتي CFC

    Circle Realestate logo image

4

    4

    ٤١٧ متر مربع

    ٢١٣٬٤٢٩ جنيه/متر مربع

  • 29

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل فيلا مستقله بتشطيب فاخم جدا دايركت علي ليك

    Egypt Best Properties logo image

5

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بدروم واضي و اول و روف كايرو فيستيفال

    La Costa For Real Estate logo image

5

    5

    ٣٧٢ متر مربع

    ١٨٠٬١٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في كايرو فيستيفال سيتي بسعر لقطة

    La Costa For Real Estate logo image

6

    6

    ٦١٧ متر مربع

    ١١٥٬٠٧٢ جنيه/متر مربع