فلل بحديقة خاصة للبيع في المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, صفحة 6

361 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٦٩٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    فيو علي اللاندسكيب | فيلا 368م للبيع في CFC

    Circle Realestate logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    6

    ٣٦٨ متر مربع

    ١٩٠٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس تشطيب فاخر للبيع فوري ف كايروفيستيفال

    New Avenue Real Estate logo image

6

    4

    ٤٢٢ متر مربع

    ١٤٢٬١٨٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري للبيع بكايرو فيستفال ع 4 س اقساط.

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر فيلا استلام فوري للبيع بكايرو فيستفال ع4س

    Egypt Best Properties logo image

5

    5

    ٤٣٠ متر مربع

    ١٠٤٬٦٥١ جنيه/متر مربع

  • 27

    فيلا

    ١٥٥٬٠٥١٬٥٤٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع في كايروفستيفال سيتي استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

7+

    7+

    ٩٥٧ متر مربع

    ١٦٢٬٠١٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٦٥٬٠٩٤٬٠٥١ جنيه

    فيلا مستقله للبيع في كايروفستيفال سيتي استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

5

    6

    ٤٨٠ متر مربع

    ١٣٥٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بحمام سباحة للبيع في فيلار ريزيدنس

    Akar Town Real Estate logo image

    فيلار, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7+

    ١٬١٠٠ متر مربع

    ٥٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بموقع مميز فيلا مستقلة للبيع في ريفير ووك

    Akar Town Real Estate logo image

    ريفير وواك, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٥٦٠ متر مربع

    ٥٨٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزه للسكن بموقع متميز في كايرو فيستفال

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٤٠٥ متر مربع

    ٨٣٬٩٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة فى تشطيب الترا سوبر لوكس فى CFC

    Do estate logo image

6

    5

    ٣٨٠ متر مربع

    ١٦٨٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٩٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة موقع مميز 5 غرف فى كايرو فستيفال سيتي

    Do estate logo image

5

    4

    ٦٨٣ متر مربع

    ١٤٤٬٦٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة كورنر للبيع في سي إف سي أوريانا 2

    Country For Real Estate logo image

5

    6

    ٤١٧ متر مربع

    ٢١٥٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٩٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع متميز فيلا مستقلة في أوريانا 2 سي إف سي

    Country For Real Estate logo image

6

    6

    ٦٨٣ متر مربع

    ١٣٩٬٠٩٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا على أرض كبيرة بسعر مميز في جولدن هايتس 1

    New Avenue Real Estate logo image

    جولدن هايتس, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤٦٠ متر مربع

    ٦٧٬٣٩١ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقل فاخر للبيع في كايرو فيستيفال سيتي –لوكس

    Aqarpedia For Resale logo image

7+

    7+

    ٨٠٠ متر مربع

    ١٤٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بمقدم واقساط باكبر ارض ومباني 3 ادوار فيلار

    Spade consultancy logo image

    فيلار, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    7+

    ٩٥٠ متر مربع

    ٤٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 28

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع نصف مفروش في أوريانا كايروفيستيفال

    I-Zone logo image

5

    6

    ٣٢٣ متر مربع

    ٢٠١٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٨٣٬٨٧٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فورى بكمبوند جولدن هايتس - امام الرحاب

    Novus Stanza logo image

6

    3

    ٧٨٤ متر مربع

    ١٠٦٬٩٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري - تشطيب كامل بالمطبخ -إطلالة بانورامية

    Edge Real Estates logo image

6

    5

    ٣٨٠ متر مربع

    ١٦٨٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا راقية داخل كمبوند هادئ ومميز

    Smart Location Group logo image

    لاجو فيستا, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٥٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندلون فاخرة للبيع في كايرو فيستيفال سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

7

    7

    ٨٠٠ متر مربع

    ١٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٩٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في كايرو فيستفال سيتي استلام فوري فيو

    New Avenue Real Estate logo image

5

    5

    ٨٥٠ متر مربع

    ١١١٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بخصوصية تامة ومصعد خاص في أرقى مراحل أوريانا

    Aqarpedia For Resale logo image

6

    7

    ٤٠٠ متر مربع

    ٣٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في كايرو فيستيفال سيتي (Oriana) | مميزة

    Aqarpedia For Resale logo image

7+

    7+

    ٧٠٠ متر مربع

    ١٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كواترو فيلا مع بزمنت ريسيل استلام فوري بسعر لقطة

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ٣٨٦ متر مربع

    ٩١٬٩٦٨ جنيه/متر مربع