فلل بحديقة خاصة للبيع في المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, صفحة 12

361 عقارات أخرى
  • 13

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة للبيع بسعر مميز في ريفر واك

    El Kateb Real Estate logo image

    ريفير وواك, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٧٣٥ متر مربع

    ٤٤٬٨٩٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في كايرو فستيفال بحديقه خاصه

    Global Marketing Real Estate logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ١١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع نصف تشطيب في كايرو فستيفال

    Global Marketing Real Estate logo image

4

    4

    ٧٨٨ متر مربع

    ١٢٦٬٩٠٣ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في كايرو فستيفال بحديقه خاصه

    Global Marketing Real Estate logo image

4

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ١٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    TheBest Villa CFC Amazing Open View Prime Location

    Cropleads For Real Estate & investment logo image

5

    5

    ١٬٠٥٠ متر مربع

    ١٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٢٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    The Best Standalone Villa Modern finishing IN CFC

    Cropleads For Real Estate & investment logo image

7

    7

    ١٬٧٥٠ متر مربع

    ١٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Amazing Standalone Villa With Basement CFC

    متصدر

    Cropleads For Real Estate & investment logo image

5

    6

    ٥٥٢ متر مربع

    ١٥٣٬٩٨٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كواترو اقل سعر استلام فوري بكايرو فيستفال ع4س

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٨٢ متر مربع

    ١٠٢٬١٢٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين باقل سعر استلام فوري بكايرو فيستفال ع 4س

    Egypt Best Properties logo image

5

    5

    ٣٩٠ متر مربع

    ١١٧٬٩٤٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري بمقدم 10% وتقسيط علي 4 سنين

    Egypt Best Properties logo image

6

    6

    ٦٠٠ متر مربع

    ١٠٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Amazing Quattro With Basement CFC Prime Location

    Cropleads For Real Estate & investment logo image

4

    4

    ٢٧٩ متر مربع

    ٣٠٤٬٦٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع ريسيل متشطبه فيو مفتوح في كايروفيستيفال

    Oaks Real Estate logo image

6

    6

    ٣٨٠ متر مربع

    ١٧١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٠٩٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    Modern Standalone for Sale in Cairo Festival City

6

    7+

    ٧١٨ متر مربع

    ١٥٢٬٧١٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لهواة التميز فيلا للايجار في كومباوند فلاورز بارك

    Re/Max IBuild logo image

    فلاورز بارك, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٣٨٦ متر مربع

    ٩٠٬٦٧٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع نصف تشطيب ب حديقة خاصه موقع رائع

    Trends Real Estate Egypt logo image

4

    4

    ٦١٥ متر مربع

    ٥٢٬٠٣٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب مميز تطل على لاندسكيب مساحة كبيرة

    Trends Real Estate Egypt logo image

    الباتيو 1, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٦٦٠ متر مربع

    ٧٥٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تشطيب وفرش فاخر للبيع ف الباتيو2 امام الرحاب

    New Avenue Real Estate logo image

    الباتيو 2, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٥٧٢ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في كايرو فيستيفال سيتي نصف تشطيب

    Global Marketing Real Estate logo image

5

    5

    ٦٩٠ متر مربع

    ١٤٨٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 735 م في ريفرووك امام واتر واي استلام فوري

    Waystar Investment logo image

4

    4

    ٧٣٥ متر مربع

    ٤٤٬٨٩٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة للبيع في كمباوند لانوڤا ڤيستا

    I-Zone logo image

    لا نوفا فيستا, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٤١٨ متر مربع

    ٦٢٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا برايم لوكيشن ٥ غرف نوم ٥ حمامات

    ERE logo image

5

    5

    ٦٦٠ متر مربع

    ٧٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – فيلا فاخرة في أوريانا 2، Cairo Festival

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

7

    7

    ٤١٧ متر مربع

    ٢٤٦٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح لاجون ولاندسكيب + pool خصوصيه كامله

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا واتر واى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٩٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 5

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بسعر مميز متشطبة بالكامل بجاردن للبيع

    Broker Egypt logo image

4

    4

    ٣٩٠ متر مربع

    ٦١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة مع حديقة و حمام سباحة تشطيب كامل

    New Avenue Real Estate logo image

    جولدن هايتس, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع