بيوت و فلل للبيع في مصر بـ 2 مليون جنيه, صفحة 42

1,695 عقارات أخرى
  • 8

    فيلا

    ١٬٣٦٣٬٠٣٥ جنيه

    فيلا قسط ربع سنوي مليون و ٣٠٠الف، سعر كاش ٢٩ مليون

    كمبوند اب فيل, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٨٠ متر مربع

    ٣٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٬٣٦٣٬٠٣٥ جنيه

    فيلا قسط ربع سنوي مليون و ٣٠٠الف، سعر كاش ٢٩ مليون

    نمق, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٨٠ متر مربع

    ٣٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٬٣٦٣٬٠٣٥ جنيه

    فيلا قسط ربع سنوي مليون و ٣٠٠الف، سعر كاش ٢٩ مليون

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٨٠ متر مربع

    ٣٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٬٣٦٣٬٠٣٥ جنيه

    فيلا قسط ربع سنوي مليون و ٣٠٠الف، سعر كاش ٢٩ مليون

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٨٠ متر مربع

    ٣٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا خيالية 3 متشطبة و تقسيط ١٠س تقدر تعاينها الان

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ٤٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٢٣١٬٩٨٧ جنيه

    فيلا 300م في زايد/قسط ربع سنوي 231الف بسعر18مليون

    Property Hills... logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٧٧٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٢٣١٬٩٨٧ جنيه

    فيلا 300م في زايد/قسط ربع سنوي 231الف بسعر18مليون

    Property Hills... logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٧٧٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٢٣١٬٩٨٧ جنيه

    فيلا 300م في زايد/قسط ربع سنوي 231الف بسعر18مليون

    Property Hills... logo image

    سيلفا كومباوند, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٧٧٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة في زايد مقدم 1,5مليون أقساط علـ 10سنين

    The Way logo image

    كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ٣١٠م في قلب البحر فيو يانورامي من كل اتجاهات.

    Falcon for Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    5

    5

    ٣١٠ متر مربع

    ٣٬٢٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا خيالية 3 متشطبة و تقسيط ١٠س تقدر تعاينها الان

    Falcon for Real Estate logo image

4

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٤٬٦٩٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٢٣١٬٩٨٧ جنيه

    فيلا 300م في زايد/قسط ربع سنوي 231الف بسعر18مليون

    Property Hills... logo image

    الكارما جيتس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٧٧٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬٤٢٤٬٠٤٠ جنيه

    فيلا 6غرف+5حمام بـ1,4 مليون ربع سنوي/توتال 26مليون

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    5

    ٣١٦ متر مربع

    ٤٬٥٠٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين بمقدم 1.75مليون وفيو صف اول لاجون وقسط8س

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٩٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    اس فيلا 239 م 5 غرف و 3 ادوار في سراي بجوار مدينتي

    Step One Real Estate logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    4

    ٢٣٩ متر مربع

    ٤٬١٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بسعر شقة ( تشطيب كامل) قسط علي 15سنة

    Falcon for Real Estate logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ١١٬٥٦٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٬٠٦٢٬٩٨٧ جنيه

    فيلتك 304 فوري بقسط مليون ربع سنوي او كاش 20مليون

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٤ متر مربع

    ٣٬٤٩٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ( 3 طوابق ) بمقدم 1,200,000 ( 5 غرف ) 240م

    Falcon for Real Estate logo image

    ازار, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5% + قسط 10 سنوات فيلا 5 غرف في العاصمه

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو جادي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٤١٠ متر مربع

    ٤٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بتسهيلات على 8 سنوات بالم هيلز إسكندرية

    RE/MAX Avalon logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    4

    5

    ٢١٨ متر مربع

    ٦٬٤٢٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا تاون هاوس بمقدم 940 الف في لافيستا هيلز

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٩٬٧٢٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٬٢٦٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين هاوس للبيع بمقدم 1,2 مليون في لافيستا

    Falcon for Real Estate logo image

4

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٦٬٠٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 200م تري البحر بقرية زهرة البحيرات بكبريت

    sherwoods property logo image

    مادينة السويس, السويس

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٥٧٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فيو حمام سباحة 575 الف ربع سنوي او كاش17مليون

    Property Hills... logo image

    الكارما جيتس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٣٢٥ متر مربع

    ١٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٥٧٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فيو حمام سباحة 575 الف ربع سنوي او كاش17مليون

    Property Hills... logo image

    سيلفا كومباوند, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٣٢٥ متر مربع

    ١٬٧٦٩ جنيه/متر مربع