بيوت و فلل للبيع في مصر بـ 2 مليون جنيه, صفحة 40

1,698 عقارات أخرى
  • 12

    فيلا

    ٨٢٠٬٣٦٧ جنيه

    فيلا 393 م²، قسط ربع سنوي ٨٢٠ الف، توتال 24 مليون

    ليك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٩٣ متر مربع

    ٢٬٠٨٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٨٢٠٬٣٦٧ جنيه

    فيلا 393 م²، قسط ربع سنوي ٨٢٠ الف، توتال 24 مليون

    الباتيو فيرا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٩٣ متر مربع

    ٢٬٠٨٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٨٢٠٬٣٦٧ جنيه

    فيلا 393 م²، قسط ربع سنوي ٨٢٠ الف، توتال 24 مليون

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٩٣ متر مربع

    ٢٬٠٨٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٣٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري قسط ٦٣٠ ربع سنوي، توتال ١٣ مليون

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٥٦ متر مربع

    ٢٬٤٦٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٣٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري قسط ٦٣٠ ربع سنوي، توتال ١٣ مليون

    ليك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٥٦ متر مربع

    ٢٬٤٦٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٣٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري قسط ٦٣٠ ربع سنوي، توتال ١٣ مليون

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٥٦ متر مربع

    ٢٬٤٦٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٤٨٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مودرن كبيرة قسط ربع سنوي548ألف اوكاش18.500م

    Property Hills... logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٬٣٨٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٤٨٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مودرن كبيرة قسط ربع سنوي548ألف اوكاش18.500م

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٬٣٨٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٣٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري قسط ٦٣٠ ربع سنوي، توتال ١٣ مليون

    متصدر

    الباتيو فيرا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٥٦ متر مربع

    ٢٬٤٦٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٤٨٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مودرن كبيرة قسط ربع سنوي548ألف اوكاش18.500م

    متصدر

    Property Hills... logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٬٣٨٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٤٨٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مودرن كبيرة قسط ربع سنوي548ألف اوكاش18.500م

    Property Hills... logo image

    ايفر نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٬٣٨٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢١٢٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة كبيرة قسط ربع سنوى212ألف اوكاش6.250.000

    Property Hills... logo image

    بارك فالي حلا, شارع حوض 18 فرعي, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٢٨٦ متر مربع

    ٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢١٢٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة كبيرة قسط ربع سنوى212ألف اوكاش6.250.000

    Property Hills... logo image

    بارك فالي لايان, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٢٨٦ متر مربع

    ٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢١٢٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة كبيرة قسط ربع سنوى212ألف اوكاش6.250.000

    Property Hills... logo image

    بارك فالي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٢٨٦ متر مربع

    ٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا Sea View مميزة قُرب مارينا اليخوت خدمة فندقية

    Falcon for Real Estate logo image

    سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم فيلا 280م ف كمبوند فاخر وقسط يصل ل 9سنين

    Property Hills... logo image

    ذا 8, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم فيلا 280م ف كمبوند فاخر وقسط يصل ل 9سنين

    Property Hills... logo image

    شارع حوض 3, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم فيلا 280م ف كمبوند فاخر وقسط يصل ل 9سنين

    Property Hills... logo image

    شارع حوض 1, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم فيلا 280م ف كمبوند فاخر وقسط يصل ل 9سنين

    Property Hills... logo image

    ليك ويست 4, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٨٣٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فوري متشطبه0%مقدم قسط835ألف ربع سنوي ب16م كاش

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٣٬٠٣٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم فيلا 280م ف كمبوند فاخر وقسط يصل ل 9سنين

    Property Hills... logo image

    ليك ويست 3, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم فيلا 280م ف كمبوند فاخر وقسط يصل ل 9سنين

    Property Hills... logo image

    ليك ويست 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بدون مقدم وقسط يصل ل 9سنين بسعر 18,200,000

    Property Hills... logo image

    ليك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا مميزة في موقع استراتيجي بمقدم 2 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٢٥ متر مربع

    ٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع بالقرب من Mall of Arabia بمقدم 2M

    property hills Elite logo image

    نيوم بيراميدز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٦١ متر مربع

    ٧٬٦٦٢ جنيه/متر مربع