بيوت و فلل للبيع في مصر بـ 2 مليون جنيه, صفحة 46

1,695 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بسعر شقة ( تشطيب كامل) قسط علي 15سنة

    Falcon for Real Estate logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ١١٬٥٦٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر متشطب سور في سور مع Beverly Hills

    Inn Properties logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٩٬٧٥٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فى كمبوند باتيو تاون لافيستا فى التجمع الخامس

    متصدر

    Oaks Real Estate logo image

    مدينة الباتيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢٣٥ متر مربع

    ٧٬٤٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٬٤٥٢٬٠٨٣ جنيه

    فيلا فوري قسط ربع سنوي 1.4 مليون ، توتال 20 مليون

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٦٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٬٤٥٢٬٠٨٣ جنيه

    فيلا فوري قسط ربع سنوي 1.4 مليون ، توتال 20 مليون

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٦٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٬٤٥٢٬٠٨٣ جنيه

    فيلا فوري قسط ربع سنوي 1.4 مليون ، توتال 20 مليون

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٦٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٬٤٥٢٬٠٨٣ جنيه

    فيلا فوري قسط ربع سنوي 1.4 مليون ، توتال 20 مليون

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٦٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬٤٢٤٬٠٤٠ جنيه

    فيلا 6غرف+5حمام بـ1,4 مليون ربع سنوي/توتال 26مليون

    تارا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    5

    ٣١٦ متر مربع

    ٤٬٥٠٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا تاون هاوس كورنر بأقل سعر فيو خياليAZZAR

    Falcon for Real Estate logo image

    ازار, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٨٬٧٢٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه قسط 12 سنين في وندر مارك مقدم1,600,000

    Oaks Real Estate logo image

    ذا وندر مارك, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٩٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٩٩٣٬٧٠٣ جنيه

    فيلا فيو لاند اسكيب، ربع سنوي ٩٩٣الف، كاش ٢٩ مليون

    بيراميدز هيلز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ٢٬٢٠٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٩٩٣٬٧٠٣ جنيه

    فيلا فيو لاند اسكيب، ربع سنوي ٩٩٣الف، كاش ٢٩ مليون

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ٢٬٢٠٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٩٩٣٬٧٠٣ جنيه

    فيلا فيو لاند اسكيب، ربع سنوي ٩٩٣الف، كاش ٢٩ مليون

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ٢٬٢٠٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٩٩٣٬٧٠٣ جنيه

    فيلا فيو لاند اسكيب، ربع سنوي ٩٩٣الف، كاش ٢٩ مليون

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ٢٬٢٠٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بتمن شقه اميز لوكيشن باميز فيو+تقسيمه رائعه

    Falcon for Real Estate logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٤٧ متر مربع

    ٤٬٠٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬١٨٨٬١٧٦ جنيه

    فيلا استلام فوري، قسط ربع سنوي مليون، كاش ٣٠ مليون

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٨٠ متر مربع

    ٣٬١٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬١٨٨٬١٧٦ جنيه

    فيلا استلام فوري، قسط ربع سنوي مليون، كاش ٣٠ مليون

    بالم فيلا, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٨٠ متر مربع

    ٣٬١٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬١٨٨٬١٧٦ جنيه

    فيلا استلام فوري، قسط ربع سنوي مليون، كاش ٣٠ مليون

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٨٠ متر مربع

    ٣٬١٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬١٨٨٬١٧٦ جنيه

    فيلا استلام فوري، قسط ربع سنوي مليون، كاش ٣٠ مليون

    جويا, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٨٠ متر مربع

    ٣٬١٢٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فزايد استلام2027بمقدم2Mوباقى قسط ع وصله دهشور

    ليك ويست 3, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٦٤ متر مربع

    ٧٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فزايد استلام2027بمقدم2Mوباقى قسط ع وصله دهشور

    ليك ويست 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٦٤ متر مربع

    ٧٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فزايد استلام2027بمقدم2Mوباقى قسط ع وصله دهشور

    ليك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٦٤ متر مربع

    ٧٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فزايد استلام2027بمقدم2Mوباقى قسط ع وصله دهشور

    زايد ديونز كومبلكس, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٦٤ متر مربع

    ٧٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فزايد استلام2027بمقدم2Mوباقى قسط ع وصله دهشور

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٦٤ متر مربع

    ٧٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اس فيلا 3 ادوار في كمبوند سراي سور في سور مدينتي

    Step One Real Estate logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    5

    ٢٣٩ متر مربع

    ٣٬٩٧٤ جنيه/متر مربع