بيوت و فلل للبيع في مصر بـ 2 مليون جنيه, صفحة 47

1,695 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٢١٢٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله قسط ربع سنوي 212الف و بسعر لقطه 6م كاش

    بارك فالي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٢٨٠ متر مربع

    ٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢١٢٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله قسط ربع سنوي 212الف و بسعر لقطه 6م كاش

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٢٨٠ متر مربع

    ٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فورى فى الشيخ زايد فى سوديك

    Oaks Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٧٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    VIP villa landscape view+prime location+low price

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو جادي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٬٤٦١٬٦٥٠ جنيه

    فيلا 265م متشطبة مقدم 1.5M توتال 18 مليون، ١٠ سنين

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٥٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٬٤٦١٬٦٥٠ جنيه

    فيلا 265م متشطبة مقدم 1.5M توتال 18 مليون، ١٠ سنين

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٥٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٬٤٦١٬٦٥٠ جنيه

    فيلا 265م متشطبة مقدم 1.5M توتال 18 مليون، ١٠ سنين

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٥٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٬٤٦١٬٦٥٠ جنيه

    فيلا 265م متشطبة مقدم 1.5M توتال 18 مليون، ١٠ سنين

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٥٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جنب نيو جيزة قسط ٣ شهور ٦٠٠الف، توتال ٢٠مليون

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٥٢ متر مربع

    ١٬٧٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جنب نيو جيزة قسط ٣ شهور ٦٠٠الف، توتال ٢٠مليون

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٥٢ متر مربع

    ١٬٧٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جنب نيو جيزة قسط ٣ شهور ٦٠٠الف، توتال ٢٠مليون

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٥٢ متر مربع

    ١٬٧٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جنب نيو جيزة قسط ٣ شهور ٦٠٠الف، توتال ٢٠مليون

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٥٢ متر مربع

    ١٬٧٠٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا متشطبة دبل فيو علي النيل والاهرامات

    Falcon for Real Estate logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٠٬٨١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اس فيلا في كمبوند سراي بخصم 50%

    Falcon for Real Estate logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٤٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 371م فخمة مودرن مقدم1.500.000 اوسعركاش20م

    Property Hills... logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٧١ متر مربع

    ٤٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 371م فخمة مودرن مقدم1.500.000 اوسعركاش20م

    Property Hills... logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٧١ متر مربع

    ٤٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا منفصلة قرب نادى جزيره ادفع1.700.000 اوكاش 16م

    Property Hills... logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    7

    ٢٩٩ متر مربع

    ٥٬٦٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا منفصلة قرب نادى جزيره ادفع1.700.000 اوكاش 16م

    Property Hills... logo image

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    7

    ٢٩٩ متر مربع

    ٥٬٦٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا منفصلة قرب نادى جزيره ادفع1.700.000 اوكاش 16م

    Property Hills... logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    7

    ٢٩٩ متر مربع

    ٥٬٦٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا منفصلة قرب نادى جزيره ادفع1.700.000 اوكاش 16م

    Property Hills... logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    7

    ٢٩٩ متر مربع

    ٥٬٦٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه بالكامل بالتقسيط علي 15 سمه

    Falcon for Real Estate logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٥٬٦٦٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 3 ادوار متشطبه بخصم64%للكاش بجوار سوديك ايست

    Falcon for Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جنب مول مصر بسعر 10 مليون ومتاح قسط ع 10سنين

    Property Hills... logo image

    كمبوند ريحانة, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٧ متر مربع

    ١٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جنب مول مصر بسعر 10 مليون ومتاح قسط ع 10سنين

    Property Hills... logo image

    شارع دريم لاند, دريم لاند, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٧ متر مربع

    ١٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جنب مول مصر بسعر 10 مليون ومتاح قسط ع 10سنين

    متصدر

    Property Hills... logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٧ متر مربع

    ١٬٤٧٦ جنيه/متر مربع