بيوت و فلل للبيع في مصر بـ 2 مليون جنيه, صفحة 39

1,693 عقارات أخرى
  • 11

    فيلا

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 64% مستقله 168م مشطبة بفيو مفتوح في تالالا

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٬٤٢٤٬٠٤٠ جنيه

    فيلا 6غرف+5حمام بـ1,4 مليون ربع سنوي/توتال 26مليون

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    5

    ٣١٦ متر مربع

    ٤٬٥٠٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر شقة فيلا للبيع مستقلة فى كمبوند سراى بالتقسيط

    Step One Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٤٬٢٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 50 % فيلا للبيع مستقلة فى كمبوند سراى

    Step One Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٤٬٢٤٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٥٣٧٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري متشطبة اقل من سعر الشركة ف سوديك

    Falcon for Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٬١٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٦٣٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزة فوري بـ27 مليون كاش او قسط 563 الف شهري

    الباتيو برايم, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    5

    5

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٬٢٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٨٧٢٬٤٩٠ جنيه

    فيلتك متشطبة بـ872,490 ربع سنوي او 20مليون كاش

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٢١٢ متر مربع

    ٤٬١١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٧٧٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بمقدم 777 الف و قسط شهري 25الف فقط 10.8م كاش

    شارع حوض 6 فرعي, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٧٥ متر مربع

    ٢٬٠٧٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٨٣٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فوري متشطبه0%مقدم قسط835ألف ربع سنوي ب16م كاش

    بيراميدز هيلز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٣٬٠٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٧٧٨٬٠٠٠ جنيه

    فيلا قسط امام بيفرلي هيلز 11.5م كاش او بمقدم 1.7م

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٧٬٧٣٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فزايد استلام2027بمقدم2Mوباقى قسط ع وصله دهشور

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٦٤ متر مربع

    ٧٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا قسط استلام فوري بسوديك مقدم 1.5م 23م كاش

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا قسط استلام فوري بسوديك مقدم 1.5م 23م كاش

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬٢٧٤٬٢٢٢ جنيه

    فيلا172م كورنر واخده فيو خيالي وprime location قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    ازار, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٧٬٤٠٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٦٣٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهز للاستلام 630 ألف ربع سنوي او كاش10مليون

    Property Hills... logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٦ متر مربع

    ٢٬٤٦٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٦٣٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهز للاستلام 630 ألف ربع سنوي او كاش10مليون

    Property Hills... logo image

    زايد جرينز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٦ متر مربع

    ٢٬٤٦٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٦٣٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهز للاستلام 630 ألف ربع سنوي او كاش10مليون

    Property Hills... logo image

    الكارما جيتس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٦ متر مربع

    ٢٬٤٦٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٦٣٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهز للاستلام 630 ألف ربع سنوي او كاش10مليون

    Property Hills... logo image

    سيلفا كومباوند, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٦ متر مربع

    ٢٬٤٦٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة من SODIC مقدم450 ألف/10س او كاش18مليون

    متصدر

    Property Hills... logo image

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٬٠٤٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٦٣٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهز للاستلام 630 ألف ربع سنوي او كاش10مليون

    Property Hills... logo image

    ليك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٦ متر مربع

    ٢٬٤٦٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه، قسط ربع سنوي ٧٨٠ الف،سعر كاش ١٨ مليون

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٣٬٦٢٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه، قسط ربع سنوي ٧٨٠ الف،سعر كاش ١٨ مليون

    بامبو بالم هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٣٬٦٢٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه، قسط ربع سنوي ٧٨٠ الف،سعر كاش ١٨ مليون

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٣٬٦٢٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه، قسط ربع سنوي ٧٨٠ الف،سعر كاش ١٨ مليون

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٣٬٦٢٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٨٢٠٬٣٦٧ جنيه

    فيلا 393 م²، قسط ربع سنوي ٨٢٠ الف، توتال 24 مليون

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٩٣ متر مربع

    ٢٬٠٨٧ جنيه/متر مربع