بيوت و فلل للبيع في مصر بـ 2 مليون جنيه, صفحة 45

1,696 عقارات أخرى
  • 12

    فيلا

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فى كمبوند Azzar فى التجمع الخامس قسط على 10

    Oaks Real Estate logo image

    ازار, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢١٢ متر مربع

    ٦٬١٣٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس متشطبة بالتكيفات فى الساحل الشمالى

    Oaks Real Estate logo image

    سيزين, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٣٠٠ متر مربع

    ٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر فيلا 396م خلف مول العرب مقدم 2م-توتال23م

    بورتو اكتوبر, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٣٩٦ متر مربع

    ٥٬٠٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر فيلا 396م خلف مول العرب مقدم 2م-توتال23م

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٣٩٦ متر مربع

    ٥٬٠٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر فيلا 396م خلف مول العرب مقدم 2م-توتال23م

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٣٩٦ متر مربع

    ٥٬٠٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر فيلا 396م خلف مول العرب مقدم 2م-توتال23م

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٣٩٦ متر مربع

    ٥٬٠٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فيو حمام سباحه مقدم 2م قرب نيو جيزه كاش24م

    بيراميدز هيلز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٤٥٠ متر مربع

    ٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فيو حمام سباحه مقدم 2م قرب نيو جيزه كاش24م

    سولايا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٤٥٠ متر مربع

    ٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فيو حمام سباحه مقدم 2م قرب نيو جيزه كاش24م

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٤٥٠ متر مربع

    ٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر متشطب سور في سور مع بيفرلي هيلز

    Inn Properties logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٩٬٧٥٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر يبلاش فيلا للبيع 212م دورين على طريق السويس

    Step One Real Estate logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ٤٬٢٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا خطوات من البحر تشطيب VIP مستقبل راس الحكمه

    Falcon for Real Estate logo image

    سيزر, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٩١٠٬٠٠٠ جنيه

    910الف=فيلا بتقسيمه رائعه بجاردن وحمام سباحه خاص

    Falcon for Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٤٬٢٩٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 3 ادوار متشطبه بخصم64%للكاش بجوار سوديك ايست

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندالون متشطبة بالتكيفات فى تلال

    Oaks Real Estate logo image

    تلال إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٥٣ متر مربع

    ٧٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٣٧٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للايجار ببنتهاوس في ليفانا موقع مميز 386متر

    VERKKINS logo image

    ليفانا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    4

    4

    ٣٨٦ متر مربع

    ٦١٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة بالتكيفات فى تلال ايست التجمع الخامس

    Oaks Real Estate logo image

4

    2

    ٢٢٩ متر مربع

    ٦٬٥٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بسعر 7,800,000 بمقدم 780الف تقسيط على 12سنه

    Property Hills... logo image

    ليك ويست 4, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بسعر 7,800,000 بمقدم 780الف تقسيط على 12سنه

    Property Hills... logo image

    ليك ويست 3, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بسعر 7,800,000 بمقدم 780الف تقسيط على 12سنه

    Property Hills... logo image

    ليك ويست 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بسعر 7,800,000 بمقدم 780الف تقسيط على 12سنه

    Property Hills... logo image

    بارك فالي حلا, شارع حوض 18 فرعي, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بسعر 7,800,000 بمقدم 780الف تقسيط على 12سنه

    Property Hills... logo image

    بارك فالي ديوان, شارع حوض 18 فرعي, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بسعر 7,800,000 بمقدم 780الف تقسيط على 12سنه

    Property Hills... logo image

    بارك فالي لايان, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بسعر 7,800,000 بمقدم 780الف تقسيط على 12سنه

    Property Hills... logo image

    بارك فالي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا خطوات من البحر تشطيب VIP مستقبل راس الحكمه

    Falcon for Real Estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع