شقق سوبر لوكس للبيع في القاهرة, صفحة 76

6,952 عقارات أخرى
  • 16

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى الواحه سكاي ستي

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع رقم 5 - مدينة الواحة, مدينة الواحة, الحي العاشر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة بالتقسيط بسعر الكاش فيو مفتوح

    متصدر

    Impact Investments logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى الواحه سكاي ستي

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالعفش والأجهزة في الحي السابع

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع الدكتور عبد الله العربي, الحي السابع, مدينة نصر, القاهرة

    4

    2

    ١٩٦ متر مربع

    ٣٨٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى تيجان 1 فيو جاردن على دائرى المعادي

    Chances Real Estate logo image

    تيجان, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٢٩٬٢٦٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك بتشطيب الترا سوبر لوكس بالفرش بمدينتيB1

    متصدر

    Darak Madinaty logo image

    B1, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى الواحه سكاي ستي

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ١٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند البارون – دائري المعادي

    Chances Real Estate logo image

    بارون سيتي, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢١٥ متر مربع

    ٢٥٬٥٨١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل فى وان قطامية تكمة أقساط كاملة التشطيب

    INVEST PRO logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع في باڤاريا تاون بدائري المعادي

    Chances Real Estate logo image

    بافاريا تاون, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٦٬٥٥١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 230م بمدينه نصر الحي السابع

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع ذاكر حسين, الحديقة الدولية, الحي السابع, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل للبيع فى كمبوند دجله فيو معمار المرشدى

    MRG Real Estate logo image

    دجلة فيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ١٠٢ متر مربع

    ٤٣٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبة بأميز لوكيشن في التجمع قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٧٢٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع – موقع فائق التميز مصر الجديدة

    RE/MAX 1st Choice logo image

    الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٨ متر مربع

    ٣٧٬٢٨٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين متشطبه للبيع ريسيل في كمبوند وان قطامية

    MRG Real Estate logo image

2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٢٩٬٠٠٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٢٬٤٦٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه253م+تراس كبير استلام فوري متشطبه بالكامل بخصم

    Impact Investments logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٣ متر مربع

    ٤٩٬٢٦٤ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى بحديقة للبيع فى الرحاب موقع مميز

    Escan Group logo image

    شارع ام كلثوم, الرحاب المرحلة الثالثة, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٧٤٬٣٢٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكيفات برايم فيو بأقل سعر في شيراتون

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٧٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 178م استلام فوري للبيع في بريفادو ع النادي

    Wall Street Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٧٧٬٩٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تشطيب مميز بكمبوند جالريا

    Gold Routes logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    1مليون متشطبه بالتكفات و المطبخ بجوار سيتي سنتر

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ٩٧ متر مربع

    ١٠٬٣٠٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيه بمدينتى شقه175م بالb2 سوبر لوكس فيووايدجاردن

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٦٣٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن بحري استلام فوري متشطب في البروج مصر

    Impact Investments logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٩٤٬٥٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب سوبر لوكس بالتكييفات ٣ غرف في الباتيو

    New Avenue Real Estate logo image

    باتيو كازا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري و متشطبه سوبر لوكس في شيراتون

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٤٧٬٨٢٦ جنيه/متر مربع