شقق سوبر لوكس للبيع في القاهرة, صفحة 72

6,952 عقارات أخرى
  • 26

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه لعشاق المساحات الكبيرة 300 متر 5 غرف مقفولين

    الدوليه للتجارة والتسويق العقاري logo image

    شارع مصطفي النحاس, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    5

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٧٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ١٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيـــــــــــع شقه تشطيب مميز عماره جديده

    شركة عقارات مصر logo image

    شارع العروبه, الكوربة, مصر الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ٤٩٬٣٠٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع | شقة ١١٥م في سكن مصر الاندلس(التجمع)

    Remax Style logo image

    الاندلس الجديدة, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٢٠٬٨٦٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف باتيو اورو التجمع فوري متشطبة مطبخ مكيفة

    Compound Hekaya logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٤٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا (160م) بأقل سعر بفيو مميز بتشطيب كامل

    Falcon for Real Estate logo image

    مدينة نور, القاهرة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ١٨٬٩٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 133م / تشطيب الترا سوبر لوكس / فى طلاله

    Falcon for Real Estate logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٥٬٩٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف متشطبة ماونتن فيو اي سيتي التجمع فوري

    Compound Hekaya logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بخصم 64%+بالتقسيط علي15 سنه في هليوبوليس

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٦٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف بحديقة للبيع ليك فيو فوري متشطبة بالفرش

    Compound Hekaya logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٠٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه للعائلات الكبيرة 300 متر مصطفى النحاس الرئيسي

    شارع مصطفي النحاس, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    5

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٧٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف ادريس ايست التجمع فوري متشطبة فيو مميز

    Compound Hekaya logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٣٨٬٩٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في الكوربه مصر الجديده هارون 300 متر

    Compound Hekaya logo image

    شارع هارون الرشيد, ميدان الجامع, مصر الجديدة, القاهرة

    6

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مساحة كبيرة تشطيب الترا سوبر لوكس استلام فوري

    Eureka Real Estate logo image

    B1, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٥٦٬١٧٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالمنطقة الاولي بمدينة. نصر

    Mostafa logo image

    المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل متشطبه 3 غرف ماونتن فيو اى سيتى تجمع

    Compound Hekaya logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية مميزة في ابراج عثمان

    Chances Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    5

    3

    ٣٩٠ متر مربع

    ٩٣٬٥٨٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 850 الف استلم 110م بتشطيب كامل بقلب التجمع

    Falcon for Real Estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٧٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة للبيع ليك فيو - فوري متشطبة بالتكييفات

    Compound Hekaya logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٠٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه( 176م _ استلام فورى _ تشطيب VIP) بمقدم 10%

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بيع ميفيدا بوليفارد متشطبة+فرش فيو بول

    Compound Hekaya logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى جراند سيتى مفروشه فيو النادى باقل سعر

    Chances Real Estate logo image

    جراند سيتي, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٨٬٦١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزه غرفتين متشطبه الترا لوكس في وان قطاميه

    Ring Road Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه( 176م _ استلام فورى _ تشطيب VIP) بمقدم 10%

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيبات خاصه جاهزة للسكن دار مصر القرنفل

    متصدر

    El Hefny Group logo image

    حى القرنفل, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى جراند سيتى موقع مميز نصف مفروشه بحرى

    Chances Real Estate logo image

    جراند سيتي, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع