شقق سوبر لوكس للبيع في القاهرة, صفحة 75

6,952 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٥٬٨٦١٬٠٠٠ جنيه

    أستلم الان شقه غرفتين متشطبه بسعر مميز بمقدم10%

    Roots Real Estate logo image

    بارك لين, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٨٬٨٤١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٦٠٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين جاهزة للسكن الان بأقل سعر في التجمع

    Roots Real Estate logo image

    سرايات القطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٤١٬٤٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة برايم لوكيشن بدون مقدم فى البروج

    Impact Investments logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٨٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس جاهزة للسكن في معادي فيو الشروق

    Next Door Consultancy logo image

    بارك سايد الشروق, معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٤٥٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبة بجوار الجامعة الامريكية

    Falcon for Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه الترا سوبر لوكس بمطبخ و تكييفات للبيع في فيليت

    Home Way logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه كورنر بفيو لاند سكيب متشطبه بالكامل في البروج

    Impact Investments logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٣٤ متر مربع

    ٦٨٬٦٥٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بتشطيب High End جاهزة دقايق من الAUC برايم فيو

    Falcon for Real Estate logo image

    حى اسكان الجامعه الامريكية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٥٬١٧٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 170 متر بوان قطاميه تشطيب كامل بالجراج

    Ring Road Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في أرض الجولف – متفرع من نبيل الوقاد|مصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع نبيل الوقاد, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٧٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري في العاصمة الأدارية – المقصد

    Chances Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٩ متر مربع

    ٢٩٬٥٥٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 166م متشطبة استلام فوري بالنرجس الجديدة متكرر

    El Hefny Group logo image

    اي انجل سيتي مول, النرجس الجديدة, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٣٣٬١٣٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاردن دوبلكس 197م للبيع متشطب فى الشروق بسعر مغرى

    Impact Investments logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ٨٢٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في المنطق السابعة ارقي مناطق الشروق فيو جاردن

    Smartex logo image

    المجاورة الثانية, المنطقة السابعة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٨٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر شقه متشطبه استلام فورى

    Spade consultancy logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٣ متر مربع

    ٦٩٬٩٥٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بخصم كبير بالتقسيط تشطيب كامل فى الشروق

    Impact Investments logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٩٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٨٬١٩٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى بجاردن استلام فورى متشطبة جاهزة للسكن

    Impact Investments logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٩٩٬٩٨٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع زهراء المعادي 98م تشطيب فاخر

    العامر للتسويق العقاري logo image

    الشطر الثامن, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ٩٨ متر مربع

    ٣٠٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2 غرفه للبيع في اورورا تشطيب مميز سوبر لوكس

    VERKKINS logo image

    ارورا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٩٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٢١٠م للبيع في ذا سكوير | التجمع الخامس

    Circle Realestate logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٤٧٦٬٠٠٠ جنيه

    شقتك متشطبه بجوار New Giza بـ هليوبوليس بقسط15سنة

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣٥ متر مربع

    ٤٢٬١٧١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه استلام فورى تقسيط فى الجولدن اسكوير

    Spade consultancy logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٥٦٬٣٥٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جناح فندقي بأميز لوكيشن بعائد استثمار مضمون قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ١٤٢٬٢٧٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مفروشه للبيع في التو تشطيب مميز سوبر لوكس 135م

    VERKKINS logo image

    التو, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٦٥٤٬٠٠٠ جنيه

    شقتك 3نوم متشطبة للبيع بجوار هايد بارك بالتجمع

    Roots Real Estate logo image

    كمبوند سيلفيا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٣٤٬٦٥٦ جنيه/متر مربع