شقق سوبر لوكس للبيع في القاهرة, صفحة 81

6,952 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 250م فيو مميز للبيع كمبوند فيفث سكوير المراسم

    Horizon Estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لمحبي التميز للبيع بمدينتي 90م الترا سوبر لوكس

    A 2 Z Real Estate logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الخامس –بجوار مول أربيلا بلازا

    Al Fanar Development and project management logo image

    محور جمال عبد الناصر, التجمع الثالث, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٠٬٨١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣١٬٥٩٦٬٣٠٠ جنيه

    سوديك فيليت-اقل سعر شقة 181م بموقع مميز جدا للبيع

    Impact Investments logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ١٧٤٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة3 غرف للبيع في ماونتن فيو iCity–تشطيب سوبر لوكس

    Al Fanar Development and project management logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٢٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 136م للبيع في الرحاب 1 ارضي بحديقه

    Modern Homes realestate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تشطيب الترا سوبر لوكس – تاج سلطان | تاج

    ERE logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 131متر متشطبة للبيع بى مدينتى

    Vida Solutions logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٥٤٬١٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في النرجس 6 فيلات فيو مفتوح وإطلالة مميز

    Chances Real Estate logo image

    شارع دكتور علي مشرفة, النرجس 6, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل عقد قديم اقل كورتر في كمبوند وصال الشروق

    Z Investments For Real Estate logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في جاردينيا هايتس2|أرضي مرتفع بفيو مفتوح

    Al Fanar Development and project management logo image

    محور محمد نجيب, ابو الهول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٢٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٦٬٢٢٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو لاندسكيب فوري متشطبة ف اميز لوكيشن-سوديك

    Impact Investments logo image

5

    3

    ٢٢٦ متر مربع

    ٢٠٤٬٥٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    156م شقة للبيع باللوتس الشمالية الترا سوبر لوكس

    Find Real Estate logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٣٥٬٢٥٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مفروشه بتشطيب سوبر لوكس للبيع في التو 135 متر

    VERKKINS logo image

    التو, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في سيليا العاصمه 101متر تشطيبات خاصه

    A 2 Z Real Estate logo image

    سيليا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٠١ متر مربع

    ٤٩٬٥٠٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 103م في مدينتي b6 اكثر مناطق طلبا فيو جاردن

    AMG. logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ٥٢٬٤٢٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع أرضي مفروشة بالكامل سوبرلوكس -الياسمين 5

    Chances Real Estate logo image

    شارع ليلي مراد, الياسمين 5, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة كاملة الخدمات لوكيشن مميز بسعر لقطة

    Smartex logo image

    المجاورة الثانية, المنطقة السابعة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٨٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن سوبر لوكس للبيع في ادريس ايست

    Gold Routes logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٦٢٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٩٬١٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بحري صريح برايم لوكيشن بمقدم 5%

    Impact Investments logo image

2

    2

    ١٥٩ متر مربع

    ١٨٣٬٥٥٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع لقطةفى التجمع الخامس بجوار ارابيلا بلازا

    Smart Location Group logo image

    غرب ارابيلا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في اللوتس الشمالية–تشطيب الترا سوبر لوكس

    Al Fanar Development and project management logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥١٬٤٢٦٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة فندقية استلام فورى sodic ڤيليت بأقل مقدم

    Impact Investments logo image

4

    3

    ٢٠١ متر مربع

    ٢٥٥٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرفة بيع كمبوند مميز للصفوة في زهراء المعادي

    Mozdan For Real Estate logo image

    الشطر العاشر, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بتشطيب مميز سوبر لوكس في سيراس 184 متر مفروشه

    متصدر

    VERKKINS logo image

    سيراس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ٩٢٬٣٩١ جنيه/متر مربع