شقق سوبر لوكس للبيع في القاهرة, صفحة 280

7,079 عقارات أخرى
  • 18

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأرقى وأميز مواقع مدينة نصر - بالمربع الذهبي

    شركة الخير للتجارة و التنمية العمرانية logo image

    شارع الدكتور حسان ابراهيم, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢١٨ متر مربع

    ٢٩٬٨١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل استلام فوري باقل من 9 مليون - ادريس ايست

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٨٬٦١١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع في الحي الأول – التجمع الخامس

    Better Estate Investment logo image

    الحي الاول, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين مميزه متشطبه بالكامل و واجهه بالكامل

    MRG Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١٧ متر مربع

    ٣٢٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 159 متر تشطيب سوبر لوكس في لوكيشين مميز

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٥٩ متر مربع

    ٢٢٬٦٤١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع في كمبوند عربية

    Better Estate Investment logo image

    عربية, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع سوبر لوكس في موقع راقٍ في م نصر

    Better Estate Investment logo image

    شارع الزهاوي, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تطل علي العروبة 400م بسعر مميز غير مجروحة

    أولاد منصور للإستثمار العقاري logo image

    شارع العروبة, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    من عباس العقاد مباشرا شقه سوبر لوكس للبيع \\\\\\\\

    Art colorr logo image

    شارع الاحلام, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفخم شقة للبيع بالكوربة 250م ترا قصر البارون مباشر

    أولاد منصور للإستثمار العقاري logo image

    شارع كيلوباترا, الكوربة, مصر الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160 متر تشطيب سوبر لوكس طريق العبور

    Finish Your Home logo image

    منتجع النخيل 1, طريق مصر إسماعيلية الصحراوي, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160 متر سوبر لوكس طريق العبور

    Finish Your Home logo image

    منتجع النخيل 1, طريق مصر إسماعيلية الصحراوي, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١١٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس مفروشة بالكامل في كمبوند فاميلي سيتي

    Better Estate Investment logo image

    فاميلى سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٣٨٥ متر مربع

    ٣٥٬٠٦٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ألترا سوبر لوكس للبيع في النرجس عمارات

    Better Estate Investment logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع في المقطم الهضبة العليا

    Q VISION logo image

    الهضبة العليا, المقطم, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٤٬٣٢٤ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع في المقطم الهضبة العليا

    Q VISION logo image

    الهضبة العليا, المقطم, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٤٬٣٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 250م بانوراما بشارع عمر بن الخطاب الماظه

    Experience Real Estate logo image

    شارع عمر بن الخطاب, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالمنطقة الأولى المساحة: 300 الدور 9

    أولاد منصور للإستثمار العقاري logo image

    شارع الدكتور البطراوي, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع في مدينتي – B8

    Better Estate Investment logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٣٤٬٥٧٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع في كمبوند دار مصر – الأندلس

    Better Estate Investment logo image

    حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٤٩٬٩٩٩ جنيه

    للبيع شقة82م مدينتى سوبر لوكس أول سكن فيو وايد جا

    ST.John Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٤٩٬٣٩٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين مميزه متشطبه بالكامل فيو حمام سباحة

    MRG Real Estate logo image

2

    1

    ١١٨ متر مربع

    ٣٠٬٠٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع – الحي الثاني (فيو حمام سباحة

    Better Estate Investment logo image

    شارع 70, الحي الثاني, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين مميزه متشطبه بالكامل فيو حمام سباحة

    MRG Real Estate logo image

2

    1

    ١١٨ متر مربع

    ٣٠٬٠٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقة بفيو علي حمام السباحه الرئيسي بسعر مميز

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    90 افينيو, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ٧٩٬٠٨١ جنيه/متر مربع