شقق سوبر لوكس للبيع في القاهرة, صفحة 276

7,079 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٤٬٠٣٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع تشطيب كامل ف هليوبليس الجديدة

    Closer logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٧٠٬٧٠١ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بإطلالة فريدة على النيل بكورنيش المعادي

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند حدائق بدر خالصه اقساط

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شارع المدارس شقه بالفرش كامل الترا سوبر لوكس \\\\\

    Art colorr logo image

    شارع ناجي عيسى الطحاوي, المنطقة العاشرة, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 170م متشطبة فيو مفتوح للبيع ريسيل / جالريا

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٦٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 200م ترى النيل في (( المنيل ))

    Property insider logo image

    المنيل, حي المنيل, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع بالفرش في كمبوند إيزي لايف

    Better Estate Investment logo image

    إيزي لايف, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥٣٬١٧٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى الشطر العاشر كمبوند اميرالد

    Q VISION logo image

    الشطر العاشر, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣١٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة الترا سوبر لوكس للبيع ريسيل - برايم لوكيشن

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    90 افينيو, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٧٥٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    250م شقة للبيع بالنرجس فيلات متشطبة لوكس اول سكن

    Find Real Estate logo image

    محور طلعت حرب, الحي الثاني, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٢٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع في الرحاب – المرحلة الأولى

    Better Estate Investment logo image

    الرحاب المرحلة الأولى, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٥٨٬١٣٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فيو جنينه طريق العبور فيو مفتوح 160متر

    Finish Your Home logo image

    منتجع النخيل 1, طريق مصر إسماعيلية الصحراوي, القاهرة

    3

    1

    ١٦٠ متر مربع

    ١١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ابراج النصر حي السفارات شقه سوبر لوكس للبيع \\\\\\

    Art colorr logo image

    شارع الدكتور محمد النبوي المهندس, الحديقة الدولية, الحي السابع, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف متشطبة استلام فوري للبيع ريسيل-باتيو اورو

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٧٬٢٢٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فسيحه سوبر لوكس فيو جاردن مبني انيق

    شارع 17, الحي الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 420 متر سوبر لوكس اول سكن مطله علي حديقه

3

    3

    ٤٢٠ متر مربع

    ٢٣٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند حدائق بدر تشطيب سوبر لوكس

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة الترا سوبر لوكس دقائق من شارع مكرم عبيدالرئيسى

    Naeem Developments logo image

    شارع مكرم عبيد, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150م في منيل الروضة

    Property insider logo image

    المنيل, حي المنيل, القاهرة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 120م سوبر لوكس بالتقسيط بالهضبة الوسطى

    Adwar For Real Estate logo image

    الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ١٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع في البنفسج 5 – التجمع الخامس

    Better Estate Investment logo image

    البنفسج 5, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٤٬٥٩٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في دجله شارع 199 - المعادي

    Q VISION logo image

    شارع 199, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 170 متر للبيع بجوار حديقه الطفل مدينة نصر

    Future Home RealEstate logo image

    شارع ابراهيم نوار, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    برج المستشار

    AMAN For Real Estate logo image

    المنيل, حي المنيل, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تفرعات شارع المنيل الرئيسي

    Property insider logo image

    المنيل, حي المنيل, القاهرة

    3

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٢٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع