شقق سوبر لوكس للبيع في القاهرة, صفحة 282

7,079 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة ٢١٤ متر النرجس عمارات

    Remax Style logo image

    النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٢١٤ متر مربع

    ٣٥٬٠٤٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 131م مدينتى تشطيب خاص 3نوم 2حمام لقطة

    ST.John Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٤٤٬٦٥٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في المعراج السفلي

    Q VISION logo image

    شارع الاسراء, مدينة المعراج, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٢٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع بالفرش في كمباوند ازاد

    Q VISION logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٩ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع في كمباوند ازاد

    Q VISION logo image

3

    3

    ٢٠٩ متر مربع

    ٨٣٬٧٣٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه الترا سوبر لوكس للبيع في المقطم الهضبه العليا

    Better Estate Investment logo image

    الهضبة العليا, المقطم, القاهرة

    3

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٨٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه سوبر لوكس للبيع بكمبوند أمام جامعة بدر 3 غرف

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ٦٣ متر مربع

    ١٣٬٠١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ١٧٠ متر بالمنطقة التامنة مدينة نصر

    شارع محيي الدين عبد الحميد, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه سوبر لوكس للبيع في كمبوند جرين سكوير

    Better Estate Investment logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٨٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه روف سوبر لوكس للبيع في النرجس 6

    Better Estate Investment logo image

    شارع عقبة بن نافع, النرجس 6, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه سوبر لوكس للبيع في النرجس فيلات 5

    Better Estate Investment logo image

    النرجس 5, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٤١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه بكمبوند وان قطاميه متشطبه سوبر لوكس

    MRG Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٥٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في بيتشو امريكان سيتي

    Q VISION logo image

    شارع الخمسين, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٦٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه الترا سوبر لوكس للبيع في شارع مصطفى النحاس

    Better Estate Investment logo image

    شارع مصطفي النحاس, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تشطيب سوبر لوكس في تريو جاردنز التجمع

    Capital Lords Real Estate logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في المعراج السفلي

    Q VISION logo image

2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٢٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ف المعراج العلوي زهراء المعادي

    Q VISION logo image

    مدينة المعراج, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه سوبر لوكس للبيع في مدينة نصر شارع الطيران

    Better Estate Investment logo image

    شارع الطيران, الشركات, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع بكمبوند بمدينة بدر القاهره 3 غرف

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كمباوند دجله لاند مارك مدينه نصر

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١٠٦ متر مربع

    ٢٣٬٥٨٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطه 100م تشطيب الترا سوبر لوكس 2 مليون

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه في كمبوند وان قطامية 3 غرف

    MRG Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٢٨٬٦٧١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو ريسيل كمبون وان قطامية دائري المعادي

    MRG Real Estate logo image

1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٤٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس 250 متر بحي النادي بمدينة الشروق

    الوسيط للخدمات العقاريه logo image

    حي النادي, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 140 متر في بفاريا تاون تشطيب سوبر لوكس

    MRG Real Estate logo image

    بافاريا تاون, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع