شقق سوبر لوكس للبيع في القاهرة, صفحة 277

7,079 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو 57م غرفه تشطيب سوبر لوكس شامل الفرش والاجهزه

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٣٥٬٠٨٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع في الحي الثامن – مدينة نصر

    Better Estate Investment logo image

    شارع عباس العقاد, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    4

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٤٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه79م غرفتين تشطيب سوبر لوكس شامل صيانه وجراج

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٧٩ متر مربع

    ٢٧٬٨٤٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 175 م² في كمبوند بافاريا تاون - متشطبه بالكامل

    MRG Real Estate logo image

    بافاريا تاون, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمباوند جراند سيتي

    Q VISION logo image

    جراند سيتي, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٢٧٬٤٨٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالفرش كامل ارقي شوارع المنطقه التامنه شقه للبيع \

    Art colorr logo image

    شارع هشام لبيب, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مخفض لسرعه البيع شقه سوبر لوكس للبيع \\\\\\\\

    Art colorr logo image

    شارع عبد الله ابن الطاهر, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة داخل كمبوند

    Hope Real Estate logo image

    وادي الربيع, الحي الثالث غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ٢٥٬١٤٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شارع سبيل المؤمنين حي السفارات شقه بسعر مخفض \\\\\

    Art colorr logo image

    شارع احباب الرسول, حي السفارات, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 220م مباني حديثة في المنيل

    Property insider logo image

    المنيل, حي المنيل, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع في كورنيش المقطم – الهضبة

    Better Estate Investment logo image

    الهضبة العليا, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة الترا سوبر لوكس للبيع – الحي الثامن – م نصر

    Better Estate Investment logo image

    شارع عطيه الصوالحي, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة للشراء – شقة سوبر لوكس في قلب مدينة

    Better Estate Investment logo image

    كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع في شارع مصطفى النحاس – مدينة ن

    Better Estate Investment logo image

    شارع مصطفي النحاس, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٣ متر مربع

    ٣٠٬٧٨٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع – بالقرب من عباس العقاد، مدين

    Better Estate Investment logo image

    شارع عباس العقاد, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣٢٬٦٠٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه79م غرفتين تشطيب سوبر لوكس شامل الصيانه والجراج

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٧٩ متر مربع

    ٢٧٬٨٤٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة الترا سوبر لوكس للبيع – المربع الذهبي، مدينة

    Better Estate Investment logo image

    شارع محمد كامل الحاروني, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٤٬٣٢٤ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع – شارع البطراوي، مدينة نصر

    Better Estate Investment logo image

    شارع الدكتور البطراوي, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع امام نادى وادى دجله

    Q VISION logo image

    شارع وادى دجلة, الشطر الثالث, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٨٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 79م غرفتين تشطيب سوبر لوكس بالجراج

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٧٩ متر مربع

    ٢٧٬٨٤٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع – شارع متولي الشعراوي، م نصر

    Better Estate Investment logo image

    شارع محمد متولي الشعراوي, المنطقة العاشرة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة 80 متر غرفتين تشطيب سوبر لوكس شامل الجراج

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المقياس

    AMAN For Real Estate logo image

    المنيل, حي المنيل, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع – عمارات السراج – مدينة نصر

    Better Estate Investment logo image

    المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تحفة معمارية في قلب جنوب الأكاديمية ج

    Better Estate Investment logo image

    شارع دكتور ياسين عبد الغفار, المنطقة ج, حى جنوب الاكايمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٧٠ متر مربع

    ٤٠٬٥٤٠ جنيه/متر مربع