شقق سوبر لوكس للبيع في القاهرة, صفحة 266

7,079 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ٢٧٠ متر في ليك فيو رزيدنس فيو البحيرة

    Remax Style logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٠٧٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل في وان قطامية سعر مميزز تشطيب سوبر لوكس

    MRG Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١٨ متر مربع

    ٢٩٬٦٦١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع في مارفل فيو حمام سباحة تشطيب فاخر

    مارفيل سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه79م غرفتين حمام مطبخ ريسيبشن تشطيب سوبرلوكس

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٧٩ متر مربع

    ٢٨٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة الترا سوبر لوكس للبيع في البنفسج

    Elshams Real Estate logo image

    عمارات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٤٢٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة الترا سوبر لوكس 175م للبيع في غرب أرابيلا

    Elshams Real Estate logo image

    غرب ارابيلا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٦٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 170م في كمبوند وان قطامية متشطيه بالفرش

    MRG Real Estate logo image

3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 175 متر طريق العبور

    Finish Your Home logo image

    منتجع النخيل 1, طريق مصر إسماعيلية الصحراوي, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ١٣٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٩٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة147م فى تاج سيتي دبل فيو متشطبة الترا سوبر لوكس

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٦٥٬٦٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه على دائري المعادي بوان قطاميه اسكن فورا

    MRG Real Estate logo image

2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٢٩٬٦٦١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 118م فيو حمام سباحه تشطيب سوبر لوكس

    MRG Real Estate logo image

2

    1

    ١١٨ متر مربع

    ٢٩٬٦٦١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 118م متشطبه الترا سوبر لوكس في وان قطامية

    MRG Real Estate logo image

2

    1

    ١١٨ متر مربع

    ٢٩٬٦٦١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع بالفرش في مدينتي B12 تشطيب راقي

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٤٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه 360م للبيع بانوراما حديقة المريلاند

    Experience Real Estate logo image

    شارع السعادة, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٣٦٠ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة بالفرش كامل في المنطقة الأولى بمدينة نصر

    أولاد منصور للإستثمار العقاري logo image

    المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    4

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٣٥٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةريسيل في قلب مدينة نصر في دجلة لاندمارك سعرمميز

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة الترا سوبر لوكس للبيع في النرجس 5

    Elshams Real Estate logo image

    شارع علي شعراوي, النرجس 5, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٧٬٨٣٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر متر متشطب في دجله فيو بمساحه210م

    MRG Real Estate logo image

    دجلة فيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٢٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع على جسر السويس الرئيسي

    Sky Iconic Real Estate logo image

    مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٢٬٩٧٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 190م للبيع بحي الأندلس2 القاهرة الجديدة

    Good Deals logo image

    حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه79م غرفتين حمام مطبخ ريسيبشن تشطيب سوبرلوكس

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٧٩ متر مربع

    ٢٨٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بكمبوند قطاميه جيت على دائري المعادي امام نفق السخ

    MRG Real Estate logo image

    قطامية جيت, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في اللوتس الجنوبية قرب نادي بتروسبورت

    Al Maz Real Estate logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٣٣٬٨٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك في افضل مبنى كومبلكس كت

    MRG Real Estate logo image

    دجلة فيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٢١٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة بتقسيم اللاسلكي تشظيب سوبر لوكس

    Q VISION logo image

    شارع احمد كامل, اللاسلكي, المعادي الجديدة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع