شقق سوبر لوكس للبيع في القاهرة, صفحة 25

7,040 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فيو مفتوح في دار مصر التجمع

    Envigo Real Estate logo image

    دار مصر الأندلس المرحلة التانية, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سكنية للبيع – البنفسج 6 فيلات | التجمع الأول

    clear scope logo image

    عمارات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٣٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام سنة متشطبة بجوار AUC بالتجمع الخامس

    Roots Real Estate logo image

    90 افينيو, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٨٤٬٨٩٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن متشطبة بالكامل للبيع في المراسم

    Spade consultancy logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٧٥٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150م سوبر لوكس جعفر الصادق الحى 7

    Envigo Real Estate logo image

    شارع جعفر الصادق, الحي السابع, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 250م هاى سوبر لوكس القرنفل فيلات 7

    Envigo Real Estate logo image

    حى القرنفل, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطه للبيع ارضي بجاردن في B6 مدينتي سوبر لوكس

    Etmalek for integrated real estate services logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٦٣ متر مربع

    ٣٨٬٦٥٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع 96م مدينتي B11 فيو مباشر على The Strip

    Etmalek for integrated real estate services logo image

    B11, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٥٤٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينتي تشطيبات خاصه ارضي B11 مساحه109

    Etmalek for integrated real estate services logo image

    B11, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٥٥٬٠٤٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 220 م سوبر لوكس خطوات من سراج مول

    Envigo Real Estate logo image

    شارع ابراهيم الرفاعي, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    4

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري ريسيل الترا سوبر لوكس+AC/فيو مفتوح

    متصدر

    Summit Real Estate logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣١٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك بسعر لقطه بقلب هليوبوليس الجديده بأاقساط15سنة

    Roots Real Estate logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب مودرن الترا سوبرلوكس على فيو مفتوح بسراي

    New Avenue Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٥٢٬١٩٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه تشطيب سوبر لوكس باطلاله مميزة على الpool

    Views for Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ١١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 4 غرف | فيلات الجامعة الأمريكية | التجمع

    متصدر

    Property Network logo image

    حى اسكان الجامعه الامريكية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الزمالك تشطيب مودرن سوبر لوكس

    Guides Real Estate logo image

    شارع محمد مظهر, الزمالك, القاهرة

    3

    4

    ٣٨٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ميفيدا -باقل من سعر السوق استلام فوري

    ERE Investments logo image

2

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ١٠٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    اقل سعر شقة 188م اول سكن بيع كمبوند ريجنتس بارك

    Horizon Estate logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٧٤٬٤٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٦٣٩٬٨٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيه في بالم هيلز - باقل سعر في السوق

    ERE Investments logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١١٦ متر مربع

    ٨٣٬١٠١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه ريسيل متشطبه في بالم هيلز التجمع

    ERE Investments logo image

2

    3

    ١٣٣ متر مربع

    ٧٠٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية في قلب مدينة نور - طلعت مصطفى

    Better Estate Investment logo image

    مدينة نور, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٩ متر مربع

    ٥٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٢٨٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2نوم جاهزة للاستلام وللمعاينة فى Trio بالتجمع

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٠٥٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 125م سوبر لوكس تقسيط بالحى الأول بالهضبة

    متصدر

    Etqan real estate logo image

    الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب الترا سوبر لوكس 189م كاش امام النادي B1

    Rikaz logo image

    B1, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ٦٠٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه نص تشطيب ١٢٥ متر كومباوند وان قطاميه

    Homes Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع