شقق سوبر لوكس للبيع في القاهرة, صفحة 24

7,040 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهزة للسكن شقة بتشطيب سوبر لوكس في البنفسج5

    AMG. logo image

    شارع زكريا احمد, البنفسج 5, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٥ متر مربع

    ٤٦٬٣٤١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع برايم لوكيشن تشطيب كامل بخصم 40%

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    كريسينت واك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٥٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 170م استلام فوري متشطبه بفيو ميدان خصم لايقارن

    Bright logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بجاردن خاصة في B11 مدينتي

    New Home Investment logo image

    B11, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٦٦٬٩٧٢ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزة جدا فيو وايد جاردن وتشطيب خاص اول سكن

    Just 4U logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥١٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف سوبر لوكس لوكيشن مميز عاللاندسكيب ادريس

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 90م هاى سوبر لوكس عمارات اول مايو

    Envigo Real Estate logo image

    طريق النصر, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٣٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف تشطيب سوبر لوكس لوكيشن مميز عاللاندسكيب

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٤١٢٬٦٠٠ جنيه

    شقة 3غرف تشطيب فاخر بخصم 35% علي التقسيط / نيست

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    نيست كايرو, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٤٦٬٠٤٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبة بالتكييفات في كمبوند واترواي باقل سعر

    clear scope logo image

    ذا واتر واي ڤيو, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ٦٥٬٣٢٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬١٦٨٬٦٠٠ جنيه

    شقة متشطبه 201م فيو مفتوح بخصم 6 مليون / نيست

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    نيست كايرو, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠١ متر مربع

    ٤٠٬٦٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه الترا سوبر لوكس في ماونتن فيو هايد بارك

    Premises logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ٦٢٬٣١١ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه تحفه للبيع بمدينتي تشكيبات الترا سوبر لوكس

    Makka Real Estate logo image

    B1, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٥٥٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بمدينتى شقه 239م سوبر لوكس بالb8 فيو جاردن

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٢٣٩ متر مربع

    ٦٦٬٩٤٥ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بتشطيبات الترا سوبر لوكس للبيع في هايد بارك

    New Avenue Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٣ متر مربع

    ٨٨٬٠٨٢ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة رووف للبيع البنفسج عمارات– تشطيب سوبر لوكس

    clear scope logo image

    عمارات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٧٬٣٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 210م سوبر لوكس شارع مركز المعلومات م9

    Envigo Real Estate logo image

    شارع مركز المعلومات, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٠٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في اللوتس الشماليه

    متصدر

    شركة البحيري جروب logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة ارضي ١٦٠م للبيع | الباتيو ٧ | سوبر لوكس

    Circle Realestate logo image

    الباتيو 7, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٨١٬٢٤٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط على 10 سنين واستلم شقة الترا سوبر لوكس 2025

    Corporate Deals logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٧٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 230م سوبر لوكس متفرع من مصطفى النحاس

    Envigo Real Estate logo image

    شارع هشام لبيب, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٤٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة في المستثمرين الجنوبية، التجمع الخامس

    clear scope logo image

    المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٣١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو تشطيب كامل للبيع فى كمبوند هايد بارك

    Closer logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٨ متر مربع

    ١٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض مميز – شقة 125م سوبر لوكس في قلب النرجس

    clear scope logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٦٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة مميزة في جنوب الأكاديمية 200 متر

    clear scope logo image

    شرق الاكاديمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع