شقق سوبر لوكس للبيع في القاهرة, صفحة 27

7,045 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مساكن شــيراتون 120 متر في صقر قـريش

    AKARKOM R logo image

    مساكن شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تانى نمرة من التسعيبن اول سكن بالمطبخ متشطبة

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٠٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع | اللوتس الشمالية – التجمع الخامس

    Monte Mar logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع في المربع الذهبي مدينة نصر بحري

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع عباس العقاد, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع بالمعادي السرايات

    Home Realtors logo image

    شارع 262, المعادي الجديدة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 200 م ارضي في الياسمين 3 جاردن فيو الترا لوكس

    West Field logo image

    الياسمين 3, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بارك فيو فيو مميز الترالوكس بالمطبخ والتكييفات

    West Field logo image

    بارك فيو, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٣ متر مربع

    ٦٦٬٥٠٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٤٢٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن تقسيط ريسيل كورنراستلام فورى الترا لوكس

    West Field logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٢١ متر مربع

    ٨٦٬١٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فوري لدواعي السفر في وصال 160م متشطبه

    Z Investments For Real Estate logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأفضل سعر وموقع مميز شقه متشطبة 3غرف استلام فورى

    East wing logo image

    حديقة النادي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كيمت متشطبة جاهزة للسكن بجوار هايد با

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه الترا سوبر لوكس-3 غرف+مربية-ترى حمام السباحة

    East wing logo image

    90 افينيو, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ٧٣٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ف الاندلس متشطبة فيو متوح امامي استلام فوري

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل سعر ألترا سوبر لوكس- 3غرف نوم+مربية-موقع مميز

    East wing logo image

    سيفورا هايتس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٥٠٬٩٦١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في النرجس امام فاطمة الشربتلى متشطبة

    النرجس 3, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع تشطيب لوكس في حي الواحه مدينه نصر

    Eastmark logo image

    شارع رقم 14 - مدينة الواحة, مدينة الواحة, الحي العاشر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٩٬٣١٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة بدور كامل في أرض الجولف

    Good Deals logo image

    شارع نبيل الوقاد, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٤٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في تاج سيتي فيو لاند سكيب استلام فورى

    Brokers Hub logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٦٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع في جاليريا مون فالي فيو حمام سباحة

    Brokers Hub logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أرضي بجاردن وتشطيب فاخر بسوديك إيست بموقع مميز

    Chances Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٣٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في كمبوند هايد بارك بتشطيب راقي

    Chances Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٧ متر مربع

    ٦٨٬٥٠٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شقة للبيع تشطيب سوبر لوكس في كمبوند هايد بارك

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    سنترفيل, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٧١٬٨٩٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 155م في عمارات مصر للتعمير شيراتون

    Good Deals logo image

    شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٠٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة روف فاخرة للبيع في مدينة الشروق - الحي الثالث

    Better Estate Investment logo image

    الحي الثالث شرق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٤٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بمدينتي B2 مساحة 203م بالمطبخ والتكييفات

    Top Cairo Real Estate logo image

    B2, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٣ متر مربع

    ٥٥٬١٧٢ جنيه/متر مربع