شقق سوبر لوكس للبيع في القاهرة, صفحة 19

7,036 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع البنفسج فيلات التجمع الأول موقع مميز

    Masar Real Estate logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل في تاج سيتي متسلمه موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٥٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري في تاج سيتي زوون تي متشطبه

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٦٣٬٩٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة في بارك ريزدنس موقع مميز للغايه

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٦٢٬٣٦٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ميفيدا بوليفارد – موقع مميز

    Next Door Consultancy logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٨ متر مربع

    ١٦٠٬٥٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة ألترا سوبر لوكس في تاج سيتى زوون تى

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ٦٣٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاضيه للبيع بالمطبخ باللوتس الجنوبية بالتجمع 5

    Al Maz Real Estate logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٤ متر مربع

    ٣٨٬٦٥٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينتي ارضي بحديقه تشطيب سوبر لوكس

    Zone Properties . logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٦٦٬٩١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع متشطبه بالكامل في تاج سيتي استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٦٢٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 140م سوبر لوكس امتداد مصطفى النحاس م9

    Envigo Real Estate logo image

    شارع افريقيا - امتداد مصطفي النحاس, المنطقة التاسعة, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دقايق من شارع التسعين الجنوبي امام كمبوند ايستاون

    AMG. logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بالرحاب 1 بالمرحله الخامسه موقع متميز جدا

    East House logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 400م الترا سوبر لوكس النرجس 3

    Envigo Real Estate logo image

    النرجس 3, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 205م هاى سوبر لوكس ف ابراهيم نوار م6

    Envigo Real Estate logo image

    شارع ابراهيم نوار, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٤٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في المعراج العلوي زهراء المعادي فيو

    Find House Group logo image

    شارع الارقم بن أبي الارقم, مدينة المعراج, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بالبفسج فيلات التجمع الاول

    Aqar Share logo image

    البنفسج 1, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٦٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 325م سوبر لوكس ف البنفسج 7 التجمع الاول

    Envigo Real Estate logo image

    البنفسج 7, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٣٢٥ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 230م سوبر لوكس فى القاهره الجديده

    Envigo Real Estate logo image

    شارع جاردينيا مول, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٨٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    رووف للبيع 160م سوبر لوكس في غرب اربيلا فوري

    Envigo Real Estate logo image

    غرب ارابيلا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع في تاج سيتي

    Treasure Real estate logo image

3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري للبيع في ميفيدا بموقع مميز

    Fortune Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ١١٦٬٩٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه مفروشه للبيع في ميفيدا بوليفارد

    Fortune Real Estate logo image

2

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ١١٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة متشطبة بالكامل في النرجس موقع مميز جدا

    New Avenue Real Estate logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٣٬٢٤٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة راقية للسكن والاستثمار بموقع هادئ ومميز

    Selective logo image

    شارع 70, الحي الثاني, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٥٬١٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك فورا 3نوم متشطبه بأول شارع التسعين

    Roots Real Estate logo image

    أمورادا القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٧٣٬٢٩٨ جنيه/متر مربع